מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי כבר לא תלויה בעצמה לאחר הפסד בבאר שבע

מכבי כבר לא תלויה בעצמה לאחר הפסד בבאר שבע

24/05/2021  | חדשות
 
מכבי חיפה יצאה הערב (שני) למפגש מול הפועל באר שבע. הירוקים רצו להמשיך להיות תלויים בעצמם במאבק ההישרדות ולנצח את המשחק ואילו האדומים רצו לנצח בכדי להבטיח פלייאוף. 
 
 
המשחק החל בצורה מצוינת בצד הירוק עם נקודות של שרון וסורקין, בצד האדום היו אלו הורנסבי ותומפסון שנתנו אוויר לקבוצתו של רמי הדר. ברון ולוקאס שחזר לשחק היו חדים מאוד ובסיום הרבע 12-23 למכבי. הרבע השני החל עם נקודות של בריסקר, אבל מכבי פספסה הזדמנות לעלות לפער משמעותי מאוד ובאר שבע החלו לנגוס בפער. תומפסון וזיס עשו המון צרות להגנה בירוק ובהתקפה היה זה לוקאס שלקח אחריות ושמר על פער של חמש נקודות. שלשה של וויס נענתה בשתיים של כריס דאו ששיחק טוב מאוד, אבל באר שבע השתלטה על המשחק ועלתה ליתרון 38-42 במחצית.
 
 
 
הרבע השלישי המשיך במגמה דומה, כאשר באר שבע מנסה לברוח ללא הצלחה לפער דו ספרתי, עד למספר מהלכים טובים מאוד של באר שבע שתוך שתי דקות רצו ריצה מרשימה וסיימו את הרבע עם יתרון משמעותי של 49-66. קבוצתו של בן דוד עוד ניסתה לחזור ברבע האחרון, דאו עם כמה מהלכים גדולים בסיום של שרון וקובינס הורידו את הפער לשבע בלבד, אבל זה היה מאוחר מדי, באר שבע שמרו על היתרון וניצחו לבסוף 76-85.
 
 
כעת מכבי למעשה לא תלויה בעצמה יותר ואם הרצליה תנצח את נס ציונה במשחק מחר (שלישי) הקבוצה תרד לליגה הלאומית. ביום רביעי ב-18:00 הירוקים יארחו את נהריה ברוממה למשחק הבית האחרון של העונה.
 
 
"זה רגע קשה כי אנחנו כבר לא תלויים בעצמנו ועכשיו אנחנו תלויים בקבוצות אחרות", סיכם עמית בן דוד. "כל עוד יש לנו סיכוי אנחנו שם עד הסוף, אין לנו הרבה זמן לחשוב, יש לנו משחק ברביעי ונצטרך לתקן כמה שיותר דברים שלא עבדו כמו שצריך היום. ברבע הראשון תכנית המשחק עבדה טוב, אבל איבדנו פוקוס ונגררנו לקצב שלהם. אני לא יכול להגיד שהשחקנים לא נותנים 100%, ברור שיש עליות וירידות בכדורסל ובביטחון תוך כדי המשחק". 
 
 
קלעים בירוק: דאו 24 נק', לוקאס 14 נק', קובינס 11 נק' ו-9 ריב', בריסקר 7 נק', ברון 6 נק', סורקין ורובינשטיין 5 נק' כל אחד, שרון (8 אס') וצ'וברביץ' 2 נק' כל אחד. 

 

מכבי נפרד מהליגה עם תבוסה בהרצליה

מכבי נפרד מהליגה עם תבוסה בהרצליה

28/05/2021
מכבי ניצחה את נהריה במשחק הבית האחרון של העונה

מכבי ניצחה את נהריה במשחק הבית האחרון של העונה

26/05/2021
לאחר הניצחון של הרצליה בנס ציונה - מכבי ירדה סופית לליגה הלאומית

לאחר הניצחון של הרצליה בנס ציונה - מכבי ירדה סופית לליגה הלאומית

25/05/2021