מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי חוזרת מבית מכבי עם תבוסה

מכבי חוזרת מבית מכבי עם תבוסה

05/05/2021  | חדשות

מכבי יצאה הערב (רביעי) לראשון לציון, למשחק שפתח את הבית התחתון בליגת ווינר-סל. מן הפתיחה היה נראה שהירוקים של עמית בן דוד לא בעניין, ראשון לציון עלו ליתרון 14 לאחר מספר דקות, בעיקר הודות לפארגו שנכנס לזון משלו וקלע שלשות ללא בעיה, מנגד קובינס היה היחיד במדים הירוקים שהצליח לייצר מהלכים חיוביים ובסיום הרבע 14-27 לכתומים.

 

הרבע השני גם הוא לא החל טוב מבחינת מכבי שהמשיכה לאבד והפער עמד כבר על 19, בן דוד החזיר אל הפרקט את דאו וקובינס על חשבון צ'וברביץ' ושרון, אבל שום דבר לא הלך למכבי ועוד החטאה הובילה לעוד שתיים של מיטשל. הפער המשיך לטפס, בעיקר הודות למחצית מצוינת של הכתומים מחוץ לקשת, ווילסון נעץ עוד מסמר מחצי מרחק על הבאזר ולוח התוצאות הראה 37-64 במחצית. 

 

המחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד, כאשר הפער כבר עמד על למעלה מ-40 נקודות בשלב מסוים, המחליפים של בן דוד ובעיקר רומן רובינשטיין קצת צימקו את הפער ובסיום 83-113 לראשון לציון.

 

״הערב מאוד הזכיר את המשחק הקודם שהיה לנו פה", סיכם בן דוד. "אסור לנו להיראות ככה באף משחק, כל ערב קובע. מההתחלה נראינו לא טוב ולא הצלחנו לחזור לעניינים, זה מאכזב, אבל אין לנו זמן להתעסק הרבה במשחק הזה, צריך להרים את כולם לקראת המשחק ביום שני״.

 

רשימת קלעים: רובינשטיין 19 נק', קובינס 12 נק', מארבל ובריסקר 10 נק' כל אחד, סורקין 8 נק', שרון 7 נק', דאו 6 נק', צ'וברביץ' 4 נק', פוקסמן 3 נק', גפן ולוקאס 2 נק' כל אחד. 

מכבי נפרד מהליגה עם תבוסה בהרצליה

מכבי נפרד מהליגה עם תבוסה בהרצליה

28/05/2021
מכבי ניצחה את נהריה במשחק הבית האחרון של העונה

מכבי ניצחה את נהריה במשחק הבית האחרון של העונה

26/05/2021
לאחר הניצחון של הרצליה בנס ציונה - מכבי ירדה סופית לליגה הלאומית

לאחר הניצחון של הרצליה בנס ציונה - מכבי ירדה סופית לליגה הלאומית

25/05/2021