מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי חגגה ברוממה עם מופע התקפי מרשים מול נס ציונה

מכבי חגגה ברוממה עם מופע התקפי מרשים מול נס ציונה

08/04/2021  | סיקורים

מכבי חיפה אירחה הערב (חמישי) את עירוני נס ציונה, למשחק ביתי חשוב נוסף למאבקי התחתית. הירוקים קיוו לרשום ניצחון ולעלות זמנית מעל הקו האדום, כאשר דווין מארבל נרשם לראשונה לסגל. המשחק החל טוב בצד הירוק, אבל קובינס הסתבך מהר עם עבירה שניה וירד לנוח. סורקין נראה מצוין ויחד עם ניהול משחק של לוקאס ודקות טובות של דאו, מכבי עלתה ליתרון שמונה, לאחר חמש דקות. הכתומים החלו להיכנס לקצב וצימקו יפה, אבל מארבל היה זה שקבע את תוצאת הרבע עם שלשה יפה ובסיום הרבע 23-27.

 

שתי הקבוצות פתחו לא טוב את הרבע השני, אבל מכבי לקחה את המושכות והובילה כבר ב-14 לאחר עוד שלשה של מארבל, כאשר גם לוקאס וסורקין נראו מצוין. מחצית מצוינת הסתיימה ביתרון 43-56 לירוקים שעוד הרגישו מאוכזבים שהפער לא היה גדול יותר. הרבע השלישי היה פשוט מצוין, לוקאס החל לקלוע ולא רק למסור וסורקין המשיך ערב פשוט מצוין ובתום הרבע השלישי 63-89 ירוק.

 

הרבע האחרון כבר היה לפרוטוקול בלבד, שני המאמנים החלו להכניס מחליפים, בצד הכתום היה זה עבו שהצליח לצמצמם לאט לאט ואצל הירוקים היה זה רום גפן שקלע נקודות בכורה בירוק וגם אילי חן שנהנה משלשה בסיום וקבע 94-113 לאחר תצוגה התקפית מרשימה במיוחד ברוממה.

 

״סוף סוף היינו טובים לאורך כל המשחק, 26 אסיסטים ושישה שחקנים בדאבל פיגרס זה נהדר", סיכם המאמן המנצח, עמית בן דוד. "אני ממשיך ללמוד את הקבוצה כל הזמן, אבל במשחקים האחרונים זה מרגיש יותר טוב. אני שמח שהכנסנו את מארבל לעניינים והשחקנים עובדים קשה ואני שמח שזה השתלם היום״.

 

״באנו עם אנרגיות ושיחקנו קבוצתי, בהגנה גם שיחקנו חזק וכולם נהנו", הוסיף סורקין שסיים ערב פשוט מצוין. "באופן אישי נהניתי ואני מאוד שמח שניצחנו, אבל אנחנו חייבים לחבר עוד ניצחון ולא שוב להפסיד לאחר ניצחון״.

 

קלעים בירוק-לבן: סורקין 24 נק', 9 ריב' ו-5 אס', דאו 19 נק', לוקאס 18 נק' ו-11 אס', קובינס (9 ריב') ומארבל 14 נק' כל אחד, בריסקר 11 נק', צ'וברביץ' וגפן 4 נק' כל אחד וחן 3 נק'. שרון (3 אס') ופוקסמן שיחקו ולא קלעו. 

המשחק מול עירוני נהריה נדחה למועד לא ידוע!

המשחק מול עירוני נהריה נדחה למועד לא ידוע!

11/05/2021
מכבי עם הפסד ביתי להפועל תל אביב

מכבי עם הפסד ביתי להפועל תל אביב

10/05/2021
הערב קרב חשוב ברוממה מול הפועל תל אביב

הערב קרב חשוב ברוממה מול הפועל תל אביב

10/05/2021