מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי חוזרת מראשון לציון עם תבוסה

מכבי חוזרת מראשון לציון עם תבוסה

24/03/2021  | סיקורים

מכבי חיפה יצאה הערב (רביעי) לראשון לציון, בתקווה להשיג ניצחון קריטי במאבקי התחתית. המשחק החל עם הרבה חוסר דיוק בשני הצדדים ולאחר ארבע דקות משחק לוח התוצאות הראה 4-4. מונרו קלע ארבע רצופות ובצד השני לוקאס הוציא עבירה, קלע שתיים מהקו והיה היחיד לקלוע בירוק עד לשלב זה. ראשון לציון עלו ליתרון שש, בן דוד ניסה לשפר עם פסק זמן אבל בסיום רבע התקפי רע בירוק לוח התוצאות הראה 10-21 לכתומים.

הרבע השני נפתח בקצב גבוה יותר ושתי הקבוצות קלעו תוך שתי דקות 17 נקודות  במשותף, בריסקר עם שתי שלשות שמר על פער 12 נקודות. למרות שלשה שלישית של בריסקר, הכתומים היו חדים הרבה יותר בהתקפה, בעוד שלמכבי הכדורים לא נכנסו, בן דוד לקח פסק זמן בפיגור 12, כאשר לאחריו דוברת הוסיף עוד שתי נקודות מהקו, שלוש דקות למחצית. בסופו של דבר הירוקים הצליחו לקזז קצת את הנזק ובמחצית 32-43 למקומיים.

המחצית השניה כבר נראתה אחרת, ראשון לציון נראו הרבה יותר חדים בשני צידי המגרש, דאו שמר את מכבי במשחק עם סל ועבירה, אבל שוב, למרות עצירה בהגנה לוקאס החטיא שלשה ושוב גוט צלף מחוץ לקשת והפער רק הלך וגדל עד לסיום הרבע 54-73 לכתומים. גם הרבע האחרון לא נראה אחרת והפער רק הלך וגדל, בסיום 72-102 לראשון לציון.

״קבוצה שנלחמת על החיים שלה לא יכולה לשחק בצורה ששיחקנו", סיכם עמית בן דוד. "כן הרגשתי מגמה של שיפור בשבועות האחרונים, בעיקר בהלך הרוח ובהבנת המצב, היום אין ספק שזה לא בא לידי ביטוי. אנחנו צריכים לשכוח את המשחק הזה, רק לשים את האצבע על הדברים שחשובים לנו לקראת המשחק הבא ובעיקר אגרסיביות בהגנה״.

קלעים בירוק: בריסקר 18 נק', לוקאס 15 נק', דאו 13 נק', קובינס 12 נק' ו-7 ריב', ברון 8 נק', שרון 4 נק' וצ'וברביץ' 2 נק'. סורקין סיים עם 10 ריבאונדים ו-3 אסיסטים, אך לא קלע (0/7 מהשדה).

המשחק מול עירוני נהריה נדחה למועד לא ידוע!

המשחק מול עירוני נהריה נדחה למועד לא ידוע!

11/05/2021
מכבי עם הפסד ביתי להפועל תל אביב

מכבי עם הפסד ביתי להפועל תל אביב

10/05/2021
הערב קרב חשוב ברוממה מול הפועל תל אביב

הערב קרב חשוב ברוממה מול הפועל תל אביב

10/05/2021