מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי עם הפסד ביתי לחולון לאחר משחק צמוד

מכבי עם הפסד ביתי לחולון לאחר משחק צמוד

20/03/2021  | סיקורים

מכבי אירחה הערב את חולון, במסגרת המחזור ה-20 של ליגת ווינר-סל וקיוותה לחבר ניצחון שני ברציפות, לאחר הניצחון הביתי החשוב על הפועל תל אביב מוקדם יותר השבוע. המשחק התחיל בצורה מושלמת בצד הירוק. מכבי קלעה 7 נקודות ללא מענה של חולון, עד שווילי וורקמן עם דאנק עלה על הלוח. קובינס היה האיש החם בירוק וצבר נקודות בקצב יפה, יחד עם סורקין שהתחמם גם הוא וברון שקלע שתי שלשות שכבר נתנו למכבי יתרו 12, אבל שלשה של מגי על הבאזר צימקה ל-16-25 לירוקים בסוף הרבע הראשון. הרבע השני נפתח אחרת, עם שתי שלשות של חולון שביניהן סורקין קלע שתיים. הסגולים המשיכו לרוץ ולמרות דקות טובות של סורקין הם הפכו את התוצאה ובן דוד הגיב בפסק זמן. הפער כבר גדל לשש, אבל עוד שלשה של ברון צימקה ובמחצית 38-41 לאורחים בסגול.

 

הרבע השלישי החל די מאוזן, חולון קלעו שלוש מהירות ומכבי ארבע, סורקין הוסיף דאנק מפלצתי והשווה את התוצאה. המשחק הפך למפוזר, חולון קלעו שתיים, אבל שוב סורקין, הפעם עם אלי-אופ אדיר השווה שוב, בינתיים חולון הסתבכו קצת עם שני שחקנים עם שלוש עבירות (מיילס ובורדיון), ברון עלה ל-11 אישיות עם נקודות בצבע, אך פניני עם שלשה קשה החזיר את היתרון לאורחים. הרבע הסתיים ביתרון 53-59 לאורחים.

 

הרבע המכריע נפתח לא טוב מבחינת מכבי, עם נקודות של חולון מצד אחד והחטאות עונשין של קובינס מנגד. בריסקר הצליח לצמק לחמש עם שלשה לאחר אסיסט יפה של שרון, אבל ג'ונסון עשה את אותו הדבר בצד השני וחטיפה וסל קל של וורקמן קבעו יתרון 10 לסגולים, שהפך כבר ל-12 לאחר נקודות של ג'ונסון. בן דוד לקח פסק זמן בניסיון להציל את המשחק, אבל מכבי לא הצליחו לדייק בהתקפה ולמרות הגנה לא רעה הפסידה לבסוף 70-79 לחולון. 

 

״חולון קבוצה טובה ומוכשרת עם המון יכולות, מצאנו את היתרונות שלנו, בעיקר עם הגבוהים, אבל הגארדים היו פחות טובים היום", סיכם בן דוד את המשחק. "אנחנו צריכים למצוא את האיזון בין הגבוהים לגארדים ולהצליח לנצח עוד משחקים. יש פה שחקנים טובים ובעיקר מחויבים ואני מאוד מאמין בהם״.

 

קלעים בירוק: סורקין עם שיא קריירה של 27 נק' ו-10 ריב', קובינס וברון 13 נק' כל אחד, דאו (8 ריב' ו-6 אס') ובריסקר 6 נק' כל אחד, לוקאס 4 נק' ורובינשטיין נקודה אחת. שרון שיחק ולא קלע.

מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

28/03/2021
מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

25/03/2021
הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

24/03/2021  | 09:00