מכבי חיפה האתר הרשמי | סוף סוף זה קורה - הקהל חוזר לרוממה!

סוף סוף זה קורה - הקהל חוזר לרוממה!

25/02/2021  | סיקורים

על פי החלטת משרד הבריאות, ניתן אישור להכנסת 300 אוהדים לכל משחק בית, לבעלי תעודת מתחסן (שבוע לאחר חיסון שני) ותעודת מחלים בלבד. 

 

מכבי מאפשרת למנויי 19-20 להיכנס למשחקים ללא תשלום, בכפוף להרשמה מראש במייל עם האישורים הנדרשים (מתחסן או מחלים) ולאחר הגרלה בין המנויים, בשל כמות המקומות המותרת, אשר נמוכה בהרבה מכמות המנויים. 

 

אנו מקווים כי לאחר תקופת הפיילוט ישונו התקנות ויתאפשר לנו להכניס כמות גדולה יותר של קהל לרוממה וכל מנוי יוכל להיכנס לכל משחק.

 

אז מה עושים?

הייתם מנויים בעונת 19-20? מצוין, אתם רשאים להירשם להגרלה. כל מנוי זכאי להירשם להגרלה עם כמות המנויים שהייתה לו בעונה הקודמת. 

 

כל מה שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו מייל לכתובת maccabihaifa@mhbasket.co.il, לרשום את שם המנוי שמעוניין להשתתף בהגרלה ולצרף תעודת מתחסן או מחלים באותו מייל. אם ברשותכם מספר מנויים אתם מתבקשים לפרט מי שמות האנשים שאיתכם, בצירוף תעודות המתחסן או המחלים שלהם.

בשלב זה ההרשמה היא למשחק מול נהריה בלבד.

 

לדוגמא: לישראל ישראלי היו שני מנויים בעונת 19-20 על שמו, בכדי להיכנס להגרלה הוא נדרש לשלוח לנו מייל עם שתי התעודות מצורפות ועם השם שלו ומי שיתלווה אליו למשחק, מראש. 

 

מתי נרשמים?

יש להירשם עד 48 שעות לפני כל משחק. משחק הבית הקרוב יערך ב-4.3 בשעה 19:00 מול עירוני נהריה ברוממה, לכן אנו מבקשים להירשם עד יום שלישי, ה-2.3 בשעה 19:00. ביום שלאחר מכן נשלח כרטיסים לאלו שזכו בהגרלה, איתם הם יוכלו להיכנס למשחק. מנויי הפלסטיק מהעונה הקודמת אינם תקפים.

 

זכיתי, מה עכשיו?

במידה וזכיתם בהגרלה ישלחו אליכם הכרטיסים למייל, חשוב מאוד להדפיס אותם ולהגיע איתם למשחק. הכניסה למשחק תתאפשר עם כרטיס, תעודה מזהה ותעודת מתחסן/מחלים, כולם בעלי אותו שם. 

 

ואם לא זכיתי?

כאמור, לצערנו אין באפשרותנו להכניס כעת את כל המנויים לכל משחק, אבל אנחנו מקווים שזה ישתנה בקרוב. מי שלא זכה במשחק הראשון יקבל עדיפות במשחק השני וכן הלאה, במטרה שכמה שיותר מנויים יכנסו למשחקים.

 

מדוע הדרישה לתעודת מתחסן/מחלים מראש?

אנו רוצים לוודא כי רק אוהדים שיכולים להיכנס לרוממה, על פי תנאי משרד הבריאות, ירשמו להגרלה, בכדי למנוע הרשמות מיותרות וכמובן אי נעימות בכניסה, שכן תחויבו להציג תעודת מתחסן/מחלים, כרטיס על שמכם ותעודה מזהה.

לא ניתן להעביר את הכרטיס למישהו אחר. במידה ואינכם יכולים להגיע לבסוף, מסיבה כזו או אחרת, נבקש שתעדכנו אותנו מראש בכדי שנוכל להעביר את הזכאות למנוי אחר שלא זכה בהגרלה.

 

מה לגבי ילדים מתחת לגיל 16 שלא יכולים להתחסן?

לצערנו בשלב זה ילדים לא יכולים להיכנס למגרש, אלא אם יש בידם תעודת מחלים על שמם.

 

מה יקרה למי שיגיע למגרש ללא תעודת מתחסן או מחלים?

על פי הנחיות משרד הבריאות חל איסור להיכנס למשחקים ללא תעודה מתאימה ולכן ניאלץ שלא להכניס את אותו אוהד.

 

לקראת המשחק הראשון נפרסם דגשים לכניסת הקהל והתנהלות בתוך ההיכל.
משהו לא ברור? אין בעיה, כתבו לנו במייל את השאלה או התקשרו אלינו 077-2008777. בנוסף ניתן לשלוח לנו הודעת וואטסאפ לטלפון 052-6379461.
 
מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

28/03/2021
מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

25/03/2021
הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

24/03/2021  | 09:00