מכבי חיפה האתר הרשמי | הירוקים חזרו מיד אליהו עם תבוסה

הירוקים חזרו מיד אליהו עם תבוסה

03/02/2021  | 23:47  | סיקורים

מכבי חיפה יצאה הערב (רביעי) למשחק השלמה מול מכבי תל אביב במסגרת המחזור ה-12 של ליגת ווינר-סל. משחק זה מגיע לאחר הפסד ביתי להפועל ירושלים בשישי האחרון ולפני מה שנראה כפגרה ארוכה לקבוצתו של דניאל סאואנה, שתחזור לשחק רק בסוף פברואר. בסגל הירוקים לא נרשם קיילין לוקאס שסובל מפציעה קלה, מנדוזה חזר לסגל על חשבונו.

 

קובינס החל טוב את המשחק עם סחיטת עבירה מז׳יז׳יץ׳ ולאחר מכן דאנק לאחר אסיסט של שרון. הירוקים הובילו בשלוש נקודות מנקודות של קובינס ומנדוזה, אבל שתי שלשות מהירות בצהוב הפכו את התוצאה וסאואנה לקח פסק זמן ראשון, לאחר פחות משלוש דקות. משלב זה ואילך המארחת השתלטה על המשחק וקלעה בקצב גבוה מאוד, לעומת האורחת שההתקפה שלה הייתה תקועה לגמרי ובסיום הרבע 13-35 לצהובים. גם ברבע השני המצב לא השתפר ולמעשה המשחק נגמר כבר בשלב זה, קובינס הסתבך עם עבירה שניה מהירה עוד ברבע הראשון ולא חזר דקות ארוכות למרות שקלע כבר 11 נקודות בירוק, במחצית 26-53 לצהובים.
 
 
ברבע השלישי היה נראה שהתקפית הירוקים קצת משתפרים, אבל זה לא החזיק מעמד זמן רב ולמעשה כל המחצית השנייה הייתה לפרוטוקול. שני המאמנים מיהרו להעלות את שחקני קצה הספסל ובסיום 60-95 למארחת בצהוב.
 
רשימת קלעים בירוק: קובינס 17 נק' ו-7 ריב', בריסקר 13 נק', סמית' 8 נק', חן 6 נק' (בכורה בליגת ווינר-סל), שרון (7 אס') וסורקין (6 ריב') 5 נק' כל אחד, רובינשטיין ומנדוזה 2 נק' כל אחד וברון וביאלע נקודה כל אחד. אלכס צ'וברביץ' שיחק ולא קלע.
הירוקים יצאו ליד אליהו למשחק מול הצהובים מתל אביב

הירוקים יצאו ליד אליהו למשחק מול הצהובים מתל אביב

03/02/2021
מכבי עם הפסד לירושלים בצהרי שישי ברוממה

מכבי עם הפסד לירושלים בצהרי שישי ברוממה

29/01/2021
מכבי תארח את ירושלים למשחק קשה בניסיון לחבר שני ניצחונות ברצף

מכבי תארח את ירושלים למשחק קשה בניסיון לחבר שני ניצחונות ברצף

29/01/2021