מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי עם הפסד לירושלים בצהרי שישי ברוממה

מכבי עם הפסד לירושלים בצהרי שישי ברוממה

29/01/2021  | חדשות

מכבי חיפה אירחה היום בצהריים (שישי) את הפועל ירושלים, למשחק במסגרת המחזור ה-15 של ליגת ווינר-סל וקיוותה לחבר שני ניצחונות רצופים, לאחר ניצחון החוץ החשוב בגן נר. מכבי החלה את המשחק עם דאנק אדיר של קובינס ולאחר נקודות של ירושלים, לוקאס עם שתי קליעות עונשין עלה על הלוח. המשחק היה די מפוזר, שלשה של שרון נתנה למכבי יתרון שלוש, אבל ירושלים השתלטה על המשחק ועלתה כבר ליתרון 11. לקראת סוף הרבע הירוקים היו חדים יותר, נקודות של לוקאס וקובינס, בשילוב בלוק יפה של צ'וברביץ' קבעו 18-23 לירושלים.

 

ברבע השני זה כבר נראה אחרת, ירושלים היו חדים הרבה יותר ומנגד מכבי לא הצליחה לקלוע נקודות והפער הדו ספרתי חזר במהירות. לוקאס הסתבך עם עבירה שלישית, כולל בלתי ספורטיבית על היל והפער שעמד על 17 כבר, צומק רק בשתיים עם נקודות של קובינס ובמחצית 33-48 לאדומים.

 

הרבע השלישי היה טוב יותר מבחינה התקפית, אבל הגנתית מכבי לא הצליחו לייצר מספיק עצירות, הפער צמח כבר ל-25 ורק דקות טובות בהתקפה בירוק לאחר מכאן, כולל שלשה של סמית' עם סיום הרבע קבעו 63-75. הרבע המכריע החל עם הגנות חזקות בשני הצדדים, עד שסורקין עם שתיים מריבאונד התקפה קלע לאחר כמעט שתי דקות בצורת, בריימו עשה אותו דבר בצד השני, לוקאס בינתיים הדביק לתומאס עבירה רביעית. קובינס מחצי מרחק צימק כבר ל-10 אבל מפה ועד לסיום המשחק ירושלים חזרה לשלוט בקצב ולבסוף ניצחה 75-94.

 

״הצלחנו לחזור, אבל לא היינו מספיק חדים כדי להפוך את התוצאה", סיכם דניאל סאואנה. "ירושלים קבוצה טובה מאוד ואי אפשר לשחק בצורה נרפית מולם. אני מאמין שהתקופה הכי קשה מאחורינו וגם היום נלחמנו, אבל לא ניצלנו מספיק טוב את ההזדמנויות שהיו לנו״.

 

קלעים בירוק: קובינס (7 ריב') ולוקאס 16 נק' כל אחד, סורקין 14 נק', בריסקר וסמית' 9 נק', שרון 5 נק', ברון, צ'וברביץ' וביאלע 2 נק' כל אחד. 

הירוקים חזרו מיד אליהו עם תבוסה

הירוקים חזרו מיד אליהו עם תבוסה

03/02/2021  | 23:47
הירוקים יצאו ליד אליהו למשחק מול הצהובים מתל אביב

הירוקים יצאו ליד אליהו למשחק מול הצהובים מתל אביב

03/02/2021
מכבי תארח את ירושלים למשחק קשה בניסיון לחבר שני ניצחונות ברצף

מכבי תארח את ירושלים למשחק קשה בניסיון לחבר שני ניצחונות ברצף

29/01/2021