מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי חוזרת מגן-נר עם ניצחון דרמטי

מכבי חוזרת מגן-נר עם ניצחון דרמטי

26/01/2021  | סיקורים

מכבי חיפה יצאה הערב (שלישי) לגן-נר בניסיון לעצור רצף הפסדים ולנצח, למרות חסרונם של אבי בן שימול ורומן סורקין שנפצע בקרסול מוקדם יותר השבוע באימון הקבוצה. המשחק היה צמוד מן הפתיחה. במכבי היה זה דונטה סמית' שקלע 9 נקודות מהירות, מנגד זיו פתח טוב אצל האדומים. הירוקים נראו טוב הגנתית וקובינס גם הוא נכנס חזק לעניינים עם מספר נקודות בצבע ובסיום הרבע הראשון 21-24 ירוק.

 

הרבע השני נראה קצת שונה, תומאסון הפך את התוצאה וגם הדביק לבריסקר עבירה שניה מהירה, אצל מכבי קובינס נתן רבע אדיר, שלוש נקודות שלו מהקו צימקו את הפער לשלוש בלבד, אבל עד למחצית גלבוע הצליחו להגדיל את היתרון ולוח התוצאות הראה 34-41 לאדומים. הרבע השלישי נפתח עם חטיפה ונקודות של מנדוזה בתוך חמש שניות, קובינס הוסיף עוד שתיים לאחר איבודים בשני הצדדים, תומאסון קלע זריקה חופשית מחצי מרחק והפער עמד על חמש. הרבע הסתיים צמוד ומכבי הצליחה להשוות ואף לעלות ליתרון נקודה עם קליעת עונשין של צ'וברביץ' שקבע 54-55 לירוקים.

 

גם הרבע הרביעי היה מותח מאוד, בריסקר, מנדוזה וברון קלעו זריקות חשובות, אבל למרות יתרון שתי נקודות של מכבי, כלפון קלע שלשה משוגעת 9 שניות לסיום והפך את התוצאה. סאואנה לקח פסק זמן והירוקים חזרו ממנו עם שתי נקודות אדירות של נאור שרון, שהשאיר 2.3 שניות לקבוצתו של אבישי גורדון לנצח, אבל הם לא הצליחו ומכבי חיפה עם ניצחון 77-78 חשוב.

 

“הרבה זמן לא טעמנו את טעם הניצחון, אבל מגיע לשחקנים, הם עבדו קשה מאוד בעשרת הימים האחרונים וידענו שנראה טוב יותר", אמר דניאל סאואנה. "שמרנו טוב היום וביצענו את תכנית המשחק בצורה טובה. יש לנו משחק בשישי ואני שמח שנגיע אליו עם ניצחון כזה חשוב״.

 

נאור שרון, שקלע כאמור את הנקודות שניצחו את המשחק הוסיף: "אני מאוד שמח שניצחנו, ידענו שזה יהיה משחק קשה, אבל עבודה קבוצתית הביאה ניצחון גדול".

 

קלעים בירוק: קובינס 24 נק', 15 ריב' וסחיטת 10 עבירות, סמית' 13 נק' ו-8 אס', בריסקר 10 נק', ברון 9 נק', שרון 8 נק', מנדוזה 7 נק', צ'וברביץ' 5 נק' ורובינשטיין 2 נק'.

 

מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

28/03/2021
מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

25/03/2021
הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

24/03/2021  | 09:00