מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי בקהילה

מכבי בקהילה

 

מועדון הכדורסל מכבי חיפה פועל למען הקהילה בשני מישורים:

חיפה הופס לילדים פרוייקט סלים של תקווה לילדים הוא יוזמה משותפת של קבוצת הכדורסל מכבי חיפה והתאחדות הקהילות היהודיות, מטרוווסט, בארצות הברית. אנו במכבי חיפה מאמינים בקידום הקהילה ופועלים במרץ למען החברה. מכבי חיפה מאמצת ארגונים, עמותות ומוסדות של ילדים מיעוטי יכולת ובעלי צרכים מיוחדים. תודות לתורמינו, משנת 2008 אירחה הקבוצה כ-37,000 ילדים ובני נוער במצוקה במשחקי הבית. אנו רואים חשיבות עליונה בקשר עם הילדים ולכן השחקנים דואגים לבקר את הילדים ובני הנוער במוסדות בהם הם שוהים, בסביבה הטבעית שלהם. "כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו…" (הרב שלמה קרליבך)

פעילות קהילתית

בנוסף לפרוייקט סלים של תקווה לילדים, שחקני מכבי חיפה משתתפים מידי שבוע בפעילויות יזומות של הקבוצה בבתי הספר היסודיים והתיכונים באזור חיפה והצפון. בפעילויות השונות השחקנים מעבירים תכנים כגון עבודת צוות, מנהיגות, שוויון, שיתוף פעולה, אמינות, מוטיביציה ועזרה לזולת.

לארכיון הכתבות על הפעילות הקהילתית של מכבי חיפה לחצו כאן!

מכבי חיפה נגד אלימות וגזענות

מועדון הכדורסל מכבי חיפה מגנה ונוקט צעדים בכדי למנוע תקריות אלימות וגזעניות במשחקי הקבוצה, על ידי אוהדיו, שחקניו ועובדיו. כחלק מהעיר חיפה, בה אווירת הדו-קיום היא מרכיב חשוב במרקם החברתי, אין מקום לקריאות גזעניות ולאפליה. אנו דוגלים במשחק כדורסל ספורטיבי והוגן, המקדם את הספורט ומקרב ילדים ובני נוער לענף, תוך חינוך לספורטיביות ולאהבת ספורט.

הפעילות הקהילתית השבועית אותה מבצע המועדון, היא חלק חשוב ומרכזי בפעילותו ואנו רואים בה ערך מרכזי וחשוב. במסגרת הפעילויות השונות, מגיעים שחקני ועובדי המועדון להתנדב בכל איזור חיפה ולאוכלוסיות שונות ומגוונות, מתוך כוונה להשפיע ולשמח כמה שיותר בני נוער, ממסגרות שונות ובעלי צרכים שונים.

לתרומות : מחלקת קשרי קהילה, מכבי חיפה 077-2008777