מכבי חיפה האתר הרשמי
הבעלים

הבעלים

ג'ף ה. רוזן, הבעלים ויו"ר של "משולש שירותים פיננסיים" (Triangle Financial Services), רכש את זכויות הניהול של מועדון כדורסל מכבי חיפה ביולי 2007. תחת הנהגתו, החזיר רוזן את מכבי חיפה לגדולתה, בדרך להפיכתה למותג בין לאומי ולאלופת ליגת העל לעונת 2012-13. רוזן נולד בברוקלין וגדל בקווינס, ולאחר מכן עבר עם משפחתו להתגורר בניו ג'רזי. ג'ף הינו בוגר בית הספר "West Essex" בניו ג'רזי ובעל תואר ראשון במדעי המדינה ב" Northeastern University" בבוסטון.

בין השנים 1977 ל – 2006, רוזן היה המשנה למנכ"ל ונשיאה הבין לאומי של "רוז-ארט תעשיה" (Rose Art Industries), יצרנית גדולה של כלי כתיבה וצעצועים בליווינגסון, ניו ג'רזי. תחתיו, רשמה החברה היקף מכירות של 300 מיליון דולר ברחבי העולם. עם מאות הסכמים ואלפי מוצרים חדשניים, "רוז-ארט" הצליחה למצב עצמה במיקום מוביל בשוק התחרותי של ענף הצעצועים וכלי כתיבה. לאחר מכירת העסק המשפחתי, הקים רוזן את חברת "משולש שירותים פיננסיים" (Triangle Financial Services), חברה להשקעות ועסקים בתחומי הספורט, בידור, סרטים וצעצועים, עם נכסים בין-לאומיים, הממוקמת באוונטורה, פלורידה.

בשנת 2004, הקימה משפחת רוזן את קרן "Rose-Heart", אשר שלחה תרומות כספיות ומוצרים לילדים נזקקים ברחבי העולם. מספר שנים לאחר מכן ב-2007, כאוהד קבוצת הבייסבול לוס אנג'לס דודג'רס והכוכב סנדי קופקס, השקיע ג'ף רוזן בהקמת ליגת הבייסבול מקצועית הישראלית, וניסה לחבר קבוצה של משקיעים שיצטרפו אליו להקמת הליגה. באוקטובר 2008, הקים ביוזמה משותפת שלו ושל UJC (United Jewish Communities of MetroWest NJ,), את "חיפה הופס" (“Haifa Hoops for Kids”). הפרויקט מציע לחברות, אנשים פרטיים וארגונים שונים,הזדמנות להעניק לילדים ובני נוער בסיכון ובמצוקה ובעלי צרכים מיוחדים בצפון הארץ, ערב של חוויה וכיף במשחקי הכדורסל של מכבי חיפה.