הירוקים לקחו חלק בטורניר אלון כחלק ממשחקי קדם העונה של הקבוצה

מכבי Hunter חיפה יצאה לטורניר אלון המרובע, בהשתתפות עירוני נהריה, הפועל ת"א והפועל גלבוע/גליל. במשחק הראשון התמודדו הירוקים מול נהריה, בעוד שבמשחק השני נפגשו שתי האדומות מהגלבוע ומתל אביב. בשני המשחקים לא שיחקו הרכז אלכס פרז (פציעה קלה במפשעה) והפורוורד טוני מיטשל (צפוי לנחות בישראל ביום שלישי הקרוב).

משחק מספר 1 – נהריה

מכבי פתחו את המשחק עם: דיברתולומאו, שמחון, וורקמן, בלייזר וגרייבס. גרייבס פתח עם שלשה לאחר פתיחה מהוססת בשני הצדדים, ינסי גייטס ענה ב-4 משלו. וורקמן קלע שתיים על גייטס ובראון השיב מהקו והשווה. גייטס הוסיף סל בצבע ולאחר שדאגלס וטיג חתמו ריצת 0-9, עופר רחימי הזעיק פסק זמן ראשון. אנדרסון וראוונל עלו לקבל דקות ולאחר עוד שתי נקודות של דאגלאס, שמחון התכבד בסל ועבירה. נהריה המשיכו להיות מדויקים יותר ועלו ליתרון 8, שמחון צימק עם קליעות עונשין. עד לתום הרבע ראוונל הוסיף סל ועבירה וקבע את תוצאת הרבע 15-20 לנהריה.

לרבע השני עלו: דיברתולומאו, אנדרסון, שמחון, ראוונל וקופרברג. ראוונל דייק מחצי מרחק, ברקוביץ השיב בסל ועבירה (ראשונה של דיברתולומאו שירד לנוח). אחרי דקות ללא נקודות בשני הצדדים, אנדרסון רשם חדירה מוצלחת ושמחון הוסיף שלשה מהפינה, שנענתה מיד בצליפה מרחוק של שולדרברנד. נקודות של דאגלאס העלו את נהריה לדו ספרתי, דיברתולומאו רשם עוד שתי נקודות במבצע אישי יפה וקבע 24-32 לנהריה, שלוש דקות למחצית. שלשה נוספת של דיברתולומאו לאחר נקודות של נהריה, צימקו ל-7 ואלפסי לקח טיים אאוט ראשון. דיברתולומאו נראה מעולה בשני צידי המגרש, יינסי גייטס חזר לפרקט והוציא מראוונל סל ועבירה. במחצית 31-39 לנהריה.

רחימי עלה לרבע השלישי עם: דיברתולומאו, אנדרסון, שמחון, בלייזר וגרייבס. נהריה פתחו בריצת 2-6, אנדרסון נעצר בעבירה במתפרצת וקלע שתיים מהקו. שמחון הוסיף שתי עונשין משלו, גרייבס הוסיף 2 על שולדרברנד. דאגלאס עצר את השטף בירוק עם שלשה ולאחר שני דאנקים של נהריה, רחימי הזעיק פסק זמן. נהריה לחצו על הגז ולמרות נקודות ראשונות של קופרברג הצעיר, עלו ליתרון 18, 2:39 לתום הרבע השלישי. שלשה של פאוסט הגדילה את הפער ל-21 ושוב הקפיצה את הספסל הירוק לפסק זמן. בתום הרבע 45-66 לנהריה.

לרבע האחרון עלו: אנדרסון, שמחון, וורקמן, בלייזר וראוונל. נהריה פתחו עם חמש רצופות,עד שאנדרסון קבר שלשה ראשונה. קופרברג קלע 4 נוספות, אך נהריה לא הרפתה ושמרה על ההפרש מעל 20 נקודות. קופרברג המשיך להיות האיש החם אצל מכבי והוסיף עוד שתיים, כאשר גם וורקמן רשם חטיפה יפה וסל קל. ראוונל ופאוסט החליפו קליעות עונשין. בסיום המשחק 59-83 לנהריה.

 

קלעו לירוקים: שמחון 16 נק', ראוונל 12 נק', קופרברג 8 נק', אנדרסון ודיברתולומאו 7 נק' כ"א, גרייבס 5 נק' ו-וורקמן 4 נק'.

משחק מספר 2 – הפועל ת"א

בשל ההפסד של מכבי Hunter חיפה לנהריה וההפסד של הפועל ת"א לגלבוע/גליל, נפגשו שתי הקבוצות למשחק על המקום השלישי בטורניר. לפני המשחק הוענק גביע הוקרה מיוחד לעוז בלייזר, יליד כפר תבור, על תרומתו לכדורסל המקומי.

הירוקים עלו עם: דיברתולומאו, אנדרסון, שמחון, גרייבס וראוונל. האחרון פתח עם שתי קליעות עונשין מוצלחות, האוול ענה בשתיים מריבאונד התקפה. לאחר שתיים יפות של דיברתולומאו, האדומים רצו 0-6, ראוונל ענה עם שתיים בצבע ודיברתולומאו הוסיף נקודות מהקו. שלשה של בלייזר העניקה למכבי יתרון מינימלי, שמיד נמחק עם שתיים של בנקס. בלאט שם שתיים מהעונשין, ראוונל השווה עם סל ועבירה וירד לנוח. וורקמן חטף ורשם דאנק גדול, אנדרסון הוסיף שלשה ראשונה ואחת נוספת של בלייזר על הבאזר קבעה 18-25 ירוק בסיום הרבע הראשון.

לרבע השני עלו: אנדרסון, וורקמן, בלייזר, גרייבס וקופרברג. האדומים פתחו טוב יותר ולמרות שתיים יפות של בלייזר, צימקו את ההפרש לשתי נקודות בלבד. בנקס היה מעולה בצד האדום ושמר על הפרש קטן, שמחון נעצר בעבירה במתפרצת, אך קלע נקודה בלבד מהקו. גם ראוונל נשלח שוב אל העונשין ודייק בזריקה השניה בלבד ומיד לאחר מכן הוסיף ארבע רצופות. הפועל ת״א רשמו 8 נקודות רצופות והעבירו את היתרון אליהם. אוון ראוונל המשיך להיות דומיננטי בצבע עם סל ועבירה (שלישית של האוול) ועד למחצית, הירוקים היו טובים יותר וקבעו יתרון 42-47 במחצית.

לרבע השלישי עלו: דיברתולומאו, אנדרסון, שמחון, גרייבס וראוונל. האוול פתח עם שש רצופות והדביק לגרייבס את הרביעית שלו. דיברתולומאו הגיב מיד עם 4 ברצף ובלייזר הוסיף שתיים קלות במתפרצת. בלייזר הוסיף עוד דאנק יפה שקבע 50-55 לירוקים. האדומים החזירו מלחמה והשוו את התוצאה, רחימי לקח פסק זמן. דיברתולומאו סידר אסיסט יפה לוורקמן שרשם פלואטר מוצלח, איידן ענה עם נקודה מהעונשין והאוול עשה אותו דבר והשווה את התוצאה. גינת עם סל ועבירה (שלישית של אנדרסון) העביר את היתרון לצד האדום. למרות דקות טובות של וורקמן, האדומים הגדילו את הפער, בעיקר מהקו ובתום הרבע השלישי הובילו 61-65.

לרבע המכריע עלו: אנדרסון, וורקמן, שמחון, בלייזר וראוונל. וורקמן ובלייזר רשמו שתי מתפרצות מוצלחות וצימקו לנקודה בלבד, אברהמי לקח פסק זמן בתגובה. לאחר דקות ארוכות על הספסל, דיברתולומאו רשם חדירה יפה, השופטים שרקו לבלייזר את הרביעית שלו ובנקס החזיר את היתרון לאדומים מהקו. הפועל ת״א חגגו עם שלוש שלשות ולאחר שתיים של גינת, רחימי הוריד את השחקנים לפסק זמן בפיגור 9, 4:17 לסיום. הפועל תל אביב המשיכו להגדיל את הפער והיתרון עמד על 70-84, שתיים וחצי דקות לסוף. עד לתום המשחק האדומים הגדילו את הפער עוד קצת וניצחו 75-89.

קלעו למכבי: בלייזר 18 נק', ראוונל 17 נק', וורקמן 14 נק', דיברתולומאו 10 נק', אנדרסון ושמחון 5 נק' כ"א וקופרברג 2 נק'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *