עונת הציד החלה! הירוקים הציגו את הספונסר החדש Hunter

מכבי Hunter חיפה ערכה הערב (חמישי) מסיבת עיתונאים, שם הוצג הספונסר הראשי החדש של הקבוצה, שם הקבוצה והמדים החדשים.

ציטוטים ממסיבת העיתונאים:

סגן יו"ר מכבי חיפה ארנון שירן: "אני שמח על כל מי שהגיע לכאן ואני רוצה לברך אישית ובשם הבעלים ומועדון מכבי חיפה את חברת Hunter, את הבעלים איתן סמיט, את המנכ"ל דורון מזור ואת כל עובדי החברה, על הצטרפותכם למשפחת מכבי חיפה כדורסל, לאחר חתימת ההסכם כנותן החסות הראשי של המועדון. לקח לנו קצת זמן בקיץ, אחרי שמספר בעיות מנעו מהמאמצת הקודמת, בז"ן להמשיך ובספטמבר-אוקטובר התחלנו לחפש ספונסר חדש. לא רצינו להתפשר ולרדת בנורמות ובסדר גודל של הספונסר ולכן זה לקח לנו קצת זמן. היו כמה חברות שפנינו אליהן, חלקן ארציות וחלקן חיפאיות, אבל כמו שקורה הרבה בחיים, מוצאים את המטבע מתחת לפנס. יש דברים שמרגישים מהרגע הראשון ולדעתי הייתה כימיה מהפגישה הראשונה, כשפגשנו משרד עובד וזה מצא חן בעינינו. אנחנו אוהבים את החברה, את השם שלה ואת הסמל שלה ואנחנו מקווים ששיתוף הפעולה יעזור גם לנו וגם ל-Hunter. אני חושב שיכולה להיות פה שותפות יוצאת מן הכלל ואני שמח שאנחנו יוצאים לתקופה חדשה ושנזכה ביחד לשנים ארוכות וטובות".

ראש עיריית חיפה, יונה יהב: "עצם החבירה עם איתן, משפחתו והעסק שהוא הקים, זו בדיוק הכפפה המתאימה ליד. זו חיפה האמיתית, ככה היא נבנתה וככה היא ממשיכה. אנחנו מאוד גאים באופי הזה, שלא מאפיין את כלל ישראל. אנחנו במקום אחר לחלוטין, אנחנו מייצגים את העומק והמשפחה הזו מייצגת את העומק. זה שהעומק הזה חבר לקבוצה נעימה וטובה, שגם עושה לקהל, לנוער ולעתיד זה טוב ואנחנו מאוד שמחים וגאים".

מנכ"ל Hunter דורון מזור: "סמיט טולס האנטר שמחה מאוד להודיע על שיתוף הפעולה עם מכבי חיפה. כחברה חיפאית וותיקה שצמחה עם העיר לאורך השנים, זו גאווה לתמוך בקבוצת הכדורסל הבכירה בעיר. אני רוצה להודות לאנשי מכבי חיפה על קבלת הפנים, הרגשנו פה בבית מהיום הראשון, כבר מלפני כמה חודשים שהתחלנו לגשש ואנחנו ממש מרגישים פה בני בית. Hunter הוא אחד ממותגי כלי העבודה המובילים בארץ, אנו מכסים מגוון רחב מאוד של תחומים, כלים חשמליים, ציוד מגן ועוד הרבה. אנחנו מאמינים ששיתוף הפעולה עם מכבי יביא תוצאות גם על המגרש וגם בחנויות. סמיט טולס האנטר עוסקת הרבה מאוד שנים בפעילות קהילתית ענפה, בעיקר בחיפה, זה עניין שהוא חשוב לנו שאנו עוסקים בו הרבה מאוד שנים עם כל מיני עמותות. מכבי חיפה היא בלי שום ספק הקבוצה הכי קשוחה בארץ ואנחנו מקווים שבעזרת הסיוע שלנו אנחנו נלחם על כל תואר אפשרי. כמו שאנחנו נלחמים על כל מברג אנחנו בטוחים שאתם נלחמים על כל משחק ואנחנו גאים לראות אתכם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *