הירוקים מפסידים 64-74 במשחק חוץ בהרצליה

הירוקים רושמים הפסד חוץ שני העונה אחרי 64-74 בהרצליה. הרבע הראשון התחיל בצורה טובה בצד הירוק, כאשר ורגאס וקולמן צלפו והעניקו יתרון שמונה מהיר. עד לסיום הרבע הרצליה היו אלו שרצו 0-7 שהוריד את התוצאה ליתרון 14-15 לירוקים. הרבע השני היה מעולה מבחינת מכבי, כאשר ההגנה עבדה שעות נוספות ועוז בלייזר התעורר ושש נקודות שלו מהקו ועוד נקודות של ורגאס וצ'וברביץ' קבעו 29-41 מבטיח במחצית.

ברבע השלישי הרצליה קלעו יפה ושמרו מעולה, כאשר הירוקים לא מצליחים לייצר נקודות וסיימו עם שש בלבד בכל הרבע (לעומת 17 של הרצליה), אך עדיין מכבי שמרו על יתרון נקודה בסופו, 46-47. ברבע הרביעי הצד ההתקפי היה טוב יותר, אבל דווקא בהגנה הירוקים הראו חולשה ודקות טובות של אנג'אי בצבע, יחד עם יכולת טובה של דניס וסינגלטון בהתקפה, קבעו נצחון שני רצוף להרצליה 64-74.

"לא הצלחנו לבצע התקפית במחצית השנייה, אחרי שבראשונה שיחקנו את המשחק שלנו והיינו טובים", אמר רמי הדר, מאמן הירוקים. "המפתח היה היכולת של אנג'אי לחסום וכל הכבוד להרצליה, ראיתי אותם מול ראשון וידעתי שהם קבוצה מוכשרת. יש לנו הרבה מה ללמוד מהמשחק הזה".

קלעו למכבי: בלייזר (14 ריב') ו-ורגאס (7 אס' ו-7 ריב') 14 נק' כל אחד, צ'וברביץ' וקולמן 13 נק' כל אחד, רוז'ו 5 נק' (7 ריב'), זיו 3 נק', באקנר 2 נק'. דיברתולומאו, סלסטין, שריד וארצי שותפו ולא קלעו.

מהלך המשחק:

הירוקים עלו עם: ורגאס, קולמן, רוז'ו, בלייזר וצ'וברביץ'. הרצליה עלו ראשונים על הלוח עם שתיים של קרופורד, קולמן השיב בשלשה ראשונה ואחרי שתי קליעות עונשין של המארחים, הוסיף הקפטן הירוק עוד קליעה מחוץ לקשת. רוז'ו שם שתיים ראשונות, סינגלטון הגיב בשלשה ראשונה להרצליה. ורגאס הריץ את הירוקים עם שבע רצופות וגורקה הזעיק טיים אאוט ראשון בתוצאה 7-15. סינגלטון תפר שלשה ולאחר איבוד של הירוקים הייתה להרצליה הזדמנות לצמק את הפער עוד קצת, אבל בלייזר נתן גג גדול ומנע נקודות של האקסית. אחרי החטאות של קולמן, סינגלטון שם שתיים בצבע, דיברתולומאו עלה לקבל דקות וגם מורן רוט בצד השני. הרצליה שמו עוד שתיים והשלימו ריצת 0-7 וצימקו לנקודה והתוצאה נותרה בעינה עד תום הרבע, 14-15 מינימלי לירוקים.

לרבע השני רמי הדר עלה עם: ורגאס, קולמן, דיברתולומאו, רוז'ו ובאקנר. האחרון חסם יפה, אבל השופטים אישרו את הסל והיתרון עבר להרצליה, ששתיים של משעור המשיכה את הריצה שלהם, עד שקולמן תפר שלשה שלישית והשווה ובאקנר הוסיף סל ועבירה. דניס שם שתיים למקומיים שחזרו להוביל ולאחר שתיים של קרופורד שהעלה את הרצליה ל-20-24, רמי הדר הזעיק פסק זמן ראשון, שש דקות למחצית. בלייזר שם דאנק יפה, אחרי אסיסט של קולמן ולאחר עצירה בהגנה ורגאס נעצר בדרך אל הסל רק בעבירה וקלע נקודה. ההגנה של הירוקים לא נתנה למקומיים לעבור את החצי ובלייזר הוסיף עוד דאנק ושתיים מהקו וגם רוז'ו שם שתיים בצבע בדרך ליתרון שלוש ולאחר עוד שמונה רצופות של מכבי מהקו (6 של בלייזר ושתיים של ורגאס), הירוקים הוליכו ב-11. עד לתום הרבע רוט קלע נקודה מהקו וצ'וברביץ' שם שתיים יפות בצבע בדרך ל-29-41.

למחצית השנייה עלו: ורגאס, קולמן, רוז'ו, בלייזר וצ'וברביץ'. זליקוביץ' התחיל את המחצית עם שלשה ואנג'אי הוסיף שתיים מהקו וצימק לשבע בלבד. דניס שם עוד שתיים והגדיל את הריצה בלבן, רוז'ו קלע נקודה ראשונה לירוקים לאחר ארבע דקות ברבע. לאחר שתי קליעות עונשין של דניס, רמי הדר הזעיק פסק זמן, חמש דקות לסיום הרבע בתוצאה, 38-42. הרצליה לא נתנו לירוקים לקלוע סל שדה והוסיפו עוד שתי קליעות עונשין שצימקו כבר לשתיים, באקנר הלך אל הקו אבל לא דייק, אנג'אי עשה את אותו הדבר בצד השני. קולמן רץ למתפרצת ונעצר בבלתי ספורטיבית, שאותה ניצל לקליעת עונשין. זליקוביץ' שם עוד נקודה מהקו בצד השני ולאחר מכן הוסיף סל ועבירה והשווה את התוצאה (החטיא את הבונוס), אבל שלשה של קרופורד כבר החזירה את היתרון ללבנים, בלייזר הגיב בדאנק אחרי ריבאונד התקפה ודקה לסוף הרבע קלע סל שדה ראשון למכבי. עד לסוף הרבע השלישי צ'וברביץ' קלע שתיים מהקו שקבעו 46-47 למכבי.

לרבע המכריע עלתה החמישייה: ורגאס, דיברתולומאו, קולמן, רוז'ו וצ'וברביץ'. הרצליה פתחו עם חמש מהירות, צ'וברביץ' קלע שתיים מחצי מרחק בתגובה. צ'וברביץ' המשיך להיות דומיננטי עם שתיים לאחר עונשין של הרצליה ושמר על יתרון נקודה למארחים. לחובתו של ורגאס נרשמה עבירה רביעית והוא ירד לספסל, סינגלטון הלך חזק לסל והוציא סל ועבירה שהעלו את הרצליה ליתרון ארבע נקודות, 7:34 לסיום. אנג'אי הוציא סל ועבירה מרוז'ו שעשה את החמישית וירד אל הספסל, רמי הדר לקח פסק זמן בתוצאה 51-60, 6:39 לסיום. ורגאס סידר לצ'וברביץ' שתיים קלות בצבע ולאחר מכן שם שתיים משלו במתפרצת, צימק לחמש בלבד והקפיץ את גורקה לטיים אאוט. רוט שם שתיים חשובות ללבנים, צ'וברביץ' הגיב בנקודה מהקו. דניס קלע נקודת עונשין והוסיף מיד עוד שתיים בדרך ליתרון תשע, ארבע דקות לסוף, רמי הדר לקח פסק זמן. ורגאס קלע שתיים מהקו, אבל גם דניס קלע נקודה וסינגלטון הוסיף עוד שתיים מריבאונד התקפה בדרך ליתרון 10, 2:14 לסוף. קולמן תפר שלשה שנתנה למכבי קצת אוויר, גורקה לקח פסק זמן, כאשר קבוצתו מובילה בשבע, 1:23 לסיום. רוט משך זמן וזליקוביץ' שם שתיים ולאחר מכן קרופורד סגר סיפור עם סל ועבירה. עד לסיום הרצליה עוד הוסיפו נקודה מהקו והירוקים הגיבו בשלשה של יפתח זיו שקבעה 64-74 להרצליה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *