ניצחון 70-76 על בני הרצליה בפתח השנה החדשה

הירוקים אירחו היום (ראשון) את בני הרצליה, למשחק האימון השני שלהם העונה. המשחק נפתח בסערה, עם שמונה רצופות של דיברתולומאו וריצת 0-13 של הירוקים תוך שלוש וחצי דקות. עד לסיום הרבע הרצליה העלו את רמת האגרסיביות ושתי קליעות עונשין בכחול קבעו 20-24 לירוקים בתום הרבע. ברבע השני דיברתולומאו ורוז'ו היו דומיננטיים, אבל הרצליה היו חדים יותר והפכו את התוצאה בדרך ליתרון 33-41 במחצית.

במחצית השנייה בלייזר וצ'וברביץ' עלו עם חמש רצופות ודאנק של הסנטר החזיר את היתרון לירוקים. לקראת סוף הרבע, יפתח זיו הצעיר קלע מספר נקודות רצופות ולאחר סל ועבירה יפים שלו, הירוקים ירדו להפסקת הרבע ביתרון 54-61. ברבע המכריע הנדנדה המשיכה והיתרון עבר מצד לצד, נקודות של זיו, קולמן ובלייזר קבעו יתרון שבע לירוקים דקה וחצי לסיום והרצליה לא הצליחו לחזור למשחק, שהסתיים בניצחון 70-76 לירוקים.

הרבו לקלוע לירוקים: דיברתולומאו 17 נק' (5 אס'), בלייזר 14 נק' (7 ריב'), קולמן  (3 חט') וצ'וברביץ' 11 נק' כ"א, רוז'ו 10 נק' (9 ריב'), זיו 8 נק' וסלסטין 3 נק'.

מהלך המשחק:

הירוקים עלו בחמישייה עם: דיברתולומאו, קולמן, רוז'ו, בלייזר וצ'וברביץ'. דיברתולומאו פתח את המשחק בסערה עם שתי שלשות רצופות תוך פחות מדקה ולאחר מכן הוסיף עוד שתיים במתפרצת. צ'וברביץ' הוסיף שתיים מהקו ובלייזר צלף שלשה בדרך ל-0-13 ירוק לאחר שלוש וחצי דקות. הרצליה עלו על הלוח לראשונה לאחר קליעת עונשין ולאחר מכן גם הוסיפו סל שדה ראשון. רוז'ו הוסיף עוד שלשה לצד הירוק, אך זו נענתה בסל ועבירה מן הצד השני. הרצליה היו יותר אגרסיביים לקראת סוף הרבע והרבו ללכת אל הקו וצימקו לשבע הפרש בלבד, כאשר נותרו שתי דקות ברבע. עד לסיום האורחים נגסו בפער עוד קצת, לבסוף שתי קליעות עונשין של קולמן שנענו בשתיים מהקו של הרצליה, קבעו את תוצאת הרבע, 20-24 לירוקים.

לרבע השני מכבי בזן חיפה עלתה עם: זיו, דיברתולומאו, רוז'ו, בלייזר וצ'וברביץ'. האחרון עלה ראשון על הלוח עם סל ועבירה (החטיא את הבונוס), הרצליה ענו בשמונה רצופות ועלו ליתרון ראשון. סלסטין עצר את השטף עם קליעת עונשין וצ'וברביץ' הוסיף עוד שתיים. דיברתולומאו הוסיף עוד שתיים אישיות, אך הרצליה הגיבו בשבע רצופות ועלו ליתרון שש. רוז'ו קלע שתיים מהקו וצימק, אך מורן רוט ענה בקליעת עונשין מול האקסית. שלשה על הבאזר של האורחים קבעה 33-41 במחצית.

הירוקים עלו עם: דיברתולומאו, קולמן, רוז'ו, בלייזר וצ'וברביץ' ופתחו יפה עם חמש רצופות ולאחר שתיים של הרצליה גם הוסיפו שלשה. האורחים ענו באלי-אופ יפה, אבל בלייזר תפר שלשה וצימק לנקודה בלבד. לאחר דאנק יפה של צ'וברביץ' היתרון חזר לירוקים. שתי דקות אגרסיביות מאוד משני הצדדים ללא נקודות, הסתיימו בשלוש מהקו של דיברתולומאו ועוד דאנק יפה של בלייזר קבעו 45-51 לירוקים כאשר נותרו ארבע דקות ברבע. הרצליה הגיבו בעוד שלשה, רוז'ו הגיב בנקודת עונשין. שלשה של זליקוביץ' על הבאזר החזירה את היתרון לכחולים, אבל בלייזר עם שלשה גדולה החזיר את הנדנדה לצד הירוק וזיו הוסיף עוד שתיים מהקו ועוד סל ועבירה אדירים שהעלו את מכבי ליתרון שבע, דקה לסיום הרבע. עד לסוף הרבע השלישי הקבוצות לא קלעו והירוקים ירדו ביתרון 54-61.

לרבע המכריע מכבי עלתה עם: זיו, דיברתולומאו, סלסטין, בלייזר וצ'וברביץ'. הרצליה עלו ראשונים על הלוח עם שבע רצופות ומחקו את היתרון הירוק. רוז'ו שם שתיים במבצע אישי, אבל האורחים ענו בנקודות רצופות והחזירו את היתרון לצד שלהם. דיברתולומאו הלך חזק אל הסל וקלע שתיים יפות ובלייזר הוסיף עוד שתיים בצבע וצימק לנקודה בלבד להרצליה, כאשר נותרו שתיים וחצי דקות לסיום. זיו עם שלשה יפה לאחר מתפרצת הוריד את הקבוצות לפסק זמן במצב של 68-70 לירוקים, כאשר נותרו 2:22 דקות על השעון. בלייזר הוסיף שתיים במתפרצת לאחר חטיפה של רוז'ו וגם לקח ריבאונד התקפה שסידר לקולמן שלשה ויתרון שבע לירוקים, כאשר נותרו 1:30 דקות על השעון. הרצליה עם דאנק מהיר מצד אחד וקולמן עם קליעת עונשין מצד שני, השאירו את המשחק צמוד, חסימה גדולה של רוז'ו עזרה לירוקים להריץ שעון ושלחה אותם לניצחון 70-76.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *