קבוצת הנשים סוגרת עונה בטעם טוב עם ניצחון ביתי על כאוכב

מכבי חיפה אירחה את הפועל כאוכב למה, שהיה משחקה האחרון העונה, אותו רצתה לסיים בטעם טוב ולהשלים סיבוב שני מושלם בפלייאוף התחתון.

חיפה עלתה בחמישייה עם יעל גולדברגר, שרי פרליס, רוני מנצ'ל, עדן כהן ורינת זלץ לוין אך הפתיחה הייתה שייכת לאורחות שעלו ליתרון 4-9 מהיר. פסק זמן של המאמנים המארחים עומרי צירלין ואסי סירקין העיר את המקומיות, שהחלו ללחוץ ולרוץ בעזרת שיר רביב שעלתה מצוין מהספסל עם 9 חטיפות במשחק. עד סיום הרבע נקודות של יעל גולדברגר ושל רביב נתנו את ההובלה לחיפה 14-17 בסיום הרבע.

ברבע השני עברה חיפה לאזורית, ששיתקה את התקפת האורחות שלמעשה לא קלעו סל שדה כל הרבע. החיפאיות ניצלו זאת כדי לקלוע 16 נקודות ללא מענה. 2 נקודות מהקו צימקו מעט את הפער עבור האורחות וקבעו 16-33 במחצית.

ברבע השלישי עלו המקומיות במטרה לסגור עניין מהר. 2 שלשות של מנצ'ל ו6 נקודות של עדן כהן הריצו את חיפה קדימה וקבעו 18-45 והמשחק למעשה כבר היה סגור. 2 שלשות של רולה חאג' ועוד אחת של שיר רביב ומנצ'ל נתנו את אקורד הסיום לעונה של חיפה עם 43-69 בסיום.
חיפה משלימה סיבוב שני מושלם ויוצאת לפגרה בתחושה טובה.

קלעו לחיפה: רוני מנצ'ל 20 (9 רב'), שיר רביב 11 (9 חט'), עדן כהן 10 (5 חס'), רולה חאג' 8, יעל גולדברגר וכנרת קרן (8 רב') 6 כ"א, שיר פרליס ורינת זלץ לוין (11 רב', 6 אס') 4 כ"א.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *