משחק העונה בליגת הילדות הסתיים עם ניצחון ירוק

ביום רביעי האחרון אירחה קבוצת הילדות של מכבי חיפה את מקבילתה מכאוכב למשחק העונה בין שתי יריבות ותיקות על המקום הראשון. שתי הקבוצות הגיעו למשחק עם מאזן נקי מהפסדים כשבאמתחתן 7 ניצחונות כ"א. בשנים קודמות במאבק בין השנתונים הנוכחיים ידן של האורחות תמיד הייתה על העליונה והפעם רצו הירוקות להראות שרוחות של שינוי נושבות בכרמל.

חיפה פתחה עם תומר נוב, רוני צביאלי, עמית קופל, הילה סבו והילה בלדוך. הפתיחה הייתה מהוססת מאד מצד שתי קבוצות וניכר הלחץ וההתרגשות מהמעמד כאשר 100 צופים החרישו אוזניים. עמית קופל עלתה ראשונה על הלוח עם 3 קליעות עונשין וסהר שגב עם הסל היחיד ברבע של המקומיות מהשדה צימקה ל-5-8 לכאוכב אחרי 8 דקות של כדורסל.
.
את הרבע השני פתחה חיפה עם תמר זינגר הצעירה (כיתה ה') שנלחמה על כל כדור בהגנה ועזרה גם בהוצאה לפועל בהתקפה (4 נק' ברבע) ועם רתם כץ שהוסיפה סל יפה במתפרצת. אבל הרבע הזה היה שייך לרוני צביאלי המשתייכת לסגל הרחב של האתנה ג'וניור (נבחרת ישראל לגילאי 14) שקלעה ברבע 9 נקודות כולל מהלך יפה של סל ועבירה ואסיסט לעמית קופל ובסיום במחצית הראשונה 17-24 לחיפה. בכאוכב הצטיינה פיירוז חאג' שגם נמנית על סגל האתנה ג'וניור.

הרבע השלישי התנהל בשוויון מסויים כאשר הילה בלדוך נכנסת לעניינים אחרי היעדרות ממושכת עקב פציעה (חודשיים בחוץ). הילה סבו בהגנה גדולה הריצה למתפרצות אותה סיימה זינגר ובלדוך ובסיום הרבע השלישי 25-34.

בשלב הזה חיפה נתקעה והאורחות נכנסו לעניינים וצימקו עד 34-36 דקה וחצי לסיום כאשר חיפה קולעת רק 2 נקודות מהקו כל הרבע (צביאלי וקופל). לאחר שהיה נראה כי האורחות עומדות לבצע מהפך סחטה זינגר עבירה חמישית מחאג' האורחת והוסיפה גם סל גדול ועוד חטיפה שהובילה לסל של הילה בלדוך שלמעשה הכריע את ההתמודדות לטובת חיפה וקבע 34-40 לחיפה בסיום וניצחון ענק שמציב את חיפה במקום הראשון לפחות עד הגומלין בעוד שבועיים בכאוכב.

קלעו לחיפה: רוני צביאלי 12, עמית קופל ותמר זינגר 8 כ"א, הילה בלדוך וסהר שגב 4 כ"א, רתם כץ והילה סבו 2 כ"א.

מאמן הקבוצה עומרי צירלין, מנהל הקבוצה אייל נוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *