בנות הקט סל לא עוצרות באדום והפעם מול הפועל לאו בק

במשחק חוץ לעיני המשפחות התומכות וקהל רב של היריבה, הופיעה קבוצת הקט סל בהדרכתו של אסי סירקין למשחק מסקרן ביום שבת בבוקר. שעת המשחק המוקדמת לא השפיעה על השחקניות ומהשישית הראשונה שלטו הירוקות בקצב המשחק.

מהלך המשחק :

לשישית הראשונה עלו: שירה קלמנוביץ, נועה נונו, ניצן מאיר, ונעה ליפשיץ. משחק מהיר של הירוקות כשנונו עם 8 אישיות , מאיר עם נקודות חשובות לצד חסימה מרהיבה, והבנות מובילות בשישית הראשונה בתוצאה 2-10. לשישית השנייה עלו: טופז מרץ ,אופיר הירשנהויז, ספיר אוסקץ, ונטע ליכטנטריט. בתחילת הרבע קליעה מרשימה של אוסקץ מחצי מרחק, לחץ בהגנה לצד חטיפות כדור של מרץ והתוצאה המשיכה לעלות. בחצי השני של השישית נכנסה לפעולה ליכטנטריט "המטריה האווירית" עם 3 חסימות לצד 7 נק' ו 4 חט' ובתום הרבע השני הירוקות הוליכו 12-21. לשישית השלישית עלו: מעיין גל , תמר זינגר, תום ניוזמן, וליפשיץ שישית שקולה כאשר גל וליפשיץ עם נק' ראשונות במשחק , ניוזמן הנמרצת בחטיפה ששינתה מומנטום, וריכוז טוב של זינגר עם 7 נק' אישיות ובמחצית 21-32 .

לשישית הרביעית עלו: נונו, מאיר, קלמנוביץ , והירשנהויז הירוקות בורחות , נונו חוטפת , מאיר קולעת, קלמנוביץ עם הגנה טובה, נק' של הירשנהויז בתוספת 2 ריב' חשובים ובשישית זו התוצאה 12:4 . בסיום הרבע הרביעי התוצאה עומדת על 25-44. לשישית החמישית עלו: ליכטנטריט, גל, אוסקץ, ומרץ מסירות רבות והתקפות מסודרות של  הבנות , שומרות על יחסי הכוחות בשישית זו, שבסיומה הירוקות מובילות בתוצאה 27-48. לשישית האחרונה עלו :הירשנהויז, ליפשיץ, ניוזמן וזינגר משחק אגרסיבי של בנות לאו בק לא מפריעות לזינגר לספק את הסחורה מהקו , וכשכל הבנות תורמות במאבק על כל כדור חופשי במגרש הניצחון נראה מתוק יותר. תוצאת הסיום 35-56.

זהו ניצחונן הרביעי השנה של הבנות כשהן במאזן מושלם .

ניכרת תביעת ידו של מאמן הקבוצה אסי סירקין , כאשר הבנות מציגות יכולת יוצאת דופן של משחק קבוצתי לצד שיפור אישי של שחקניות שרק לפני מס' חודשים נפגשו לראשונה עם הכדור, יישר כח!

קלעו: זינגר 15 נק' (6 רב', 4 חט',2 אס' וחס') , נונו 12 נק' (4 חט' , 3 אס') , ליכטנטריט 9 נק' (4רי' ,5 חט' 3 חס') , מאיר 8 נק' (1חט',1 חס',1רי') , מרץ 4נק' (1אס',1 חט') ,  הירשנהויז (4 רי') אוסקץ (2רב') גל (1רי',1אס') , ליפשיץ (1אס', 1 חט', 1 רי')  2 נק כ"א ,  קלמנוביץ (2רי',1אס') ניוזמן (1חט', 2רי')

 

ראוי לציון סטטיסטיקאי הקבוצה אורי ליכטנטריט המבצע בהתנדבות עבודת קודש ומלווה את הקבוצה לכל משחקיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *