נערות ב' מפסידות 47-57 לכאוכב בהרכב חסר

בני מרקוס ונערות ב יצאו למשחק חוץ קשה בכאוכב כאשר הן יודעות שניצחון יקרב אותן מאד לעליה לפליאוף העליון. לרוע המזל, שרשרת הפציעות והמחלות שפקדה את הנערות נמשכה: שירי כהן, הסנטרית הפותחת ממשיכה להעדר בשל שבר באצבע, בעוד שתי שחקניות חמישיה נוספות, עמית קופל ומיתר קלדרון, הסובלות מפציעה בקרסול, התלבשו למשחק, אך לא פתחו.

המארחות,ניצלו את ההרכב החסר של חיפה, ובעיקר הגנה מבולבלת ופתחו חזק. מנגד,מאיה פרומן, הסקוררית המובילה של החיפאיות, ביצעה 3 עבירות לא מחויבות המציאות כבר ברבע הראשון ויצאה למעשה מתמונת המשחק ובסיום הרבע9-18 למארחות.

מרקוס נאלץ לשתף את קופל וקלדרון שאיזנו קצת את המשחק כאשר קלדרון נותנת הגנה טובה וקופל שולטת בריבאונד. החיפאיות הניעו טוב את הכדור, הגיעו למצבי קליעה טובים אך סבלו מיום קליעה חלש ורק שירה פרומן וגלי אמסלם סיפקו את המנה הקבועה שלהן. שלשה של מיכל ביסטריצקי שתי דקות מהסיום הורידה את הפער לשבע נקודות, אך ליותר מכך החיפאיות לא היו מסוגלות ובסיום 47-57 לכאוכב.

קלעו לירוקות: שירה פרומן 13, גלי אמסלם 10, עמית קופל 7, נונה גולן 5, מיתר קלדרון 4, מאיה פרומן ומיכל ביסטריצקי 3 כ"א, שי ריבנר 2. כן שותפה מעיין גולן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *