שתי קבוצות הנערים לאומית עלו לשמינית גמר גביע המדינה

שתי קבוצות נערים לאומית של מחלקת הנוער של מכבי חיפה, הצליחו לנצח במשחקים מאתגרים במסגרת גביע המדינה ולהעפיל לשמינית הגמר.

קבוצת הנערים לאומית צעירים של מכבי חיפה יצאה למשחק חוץ קשה בנהריה. פתיחת המשחק הייתה טובה וברבע הראשון הציגו השחקנים הגנה אגרסיבית ומשחק התקפה מהיר. בסיום הרבע הובילו חניכיו של המאמן אילן עמר 10-19. ברבע השני חזרה נהריה למשחק ושחקני מכבי לא היו מרוכזים ונהריה ביצעה מהפך והובילה במחצית 35-37. שחקני מכבי עלו למחצית השנייה בטירוף תוך הצגת משחק הגנה אגרסיבי והתקפות מתפרצות וסיימו את הרבע השלישי ב 15 נקודות הפרש. שחקני מכבי לא הרפו ועצרו את נהריה ברבע הרביעי הרביעי על 6 נקודות בלבד ובסיום השיגו ניצחון גדול 82-54 . בשמינית הגמר תפגוש הקבוצה את מכבי ראשון לציון.

קבוצת הנערים לאומית מכבי אסף חיפה ניצחה את אליצור נתניה בתוצאה 56-58, לאחר שבמחצית התוצאה עמדה על 22-38 לזכות מכבי. בשורות מכבי חיפה הצטיין ניב שדה עם 14 נק' ומשחק הגנה מצוין. קלעים נוספים: עומר אברהם ואורי קרפ 11 נק' כ״א , פלג לביא 7 נק' , עידו כהן 5 נק' , תום גוטר 4 נק' , שלו הר אבן 3 נק' (4 חסימות) , עידן כץ  2 נק' ואמיר חלבי 1 נק' והמון הקרבה בהגנה כמו כן שותפו במשחק עדי פייגנבאום , ובן  ריבקין. בשמינית הגמר תארח הקבוצה את אליצור יבנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *