כולם מגיעים לרוממה – ה-FanZone של מכבי בזן חיפה באויר!

מכבי בזן חיפה, סגנית אלופת ליגת העל לעונת 2013-14, שמחה להודיע על השקת שיתוף הפעולה עם אפליקציית FanZone: שירות חברתי המיועד לחובבי ספורט ולאוהדים המגיעים למשחקים. הפלטפורמה של FanZone מאפשרת לאוהדים לראות מי מהאוהדים מגיע למשחק ולתכנן את הדרך למשחק במשותף על מנת למקסם את החוויה תוך חיסכון בהוצאות הנסיעה. האפליקציה עלתה היום לאויר ואוהדי מכבי בזן חיפה כבר מוזמנים להרשם בחינם ולסמן שהם מגיעים למשחק הקרוב של הירוקים ביום ראשון בשעה 19:15 מול מכבי תל אביב, בהיכל הספורט רוממה.

FanZone היא פלטפורמה שמספקת לאוהדים מקום מפגש וירטואלי, לפני, בזמן ואחרי המשחק. ב-FanZone של מכבי בזן חיפה יכולים האוהדים לסמן שהם מגיעים ולשים את עצמם על מפת האוהדים, לצ'וטט זה עם זה, לפתוח נסיעות ולהציע לאוהדים אחרים להצטרף אליהם – או פשוט להשאיר את הרכב בבית ולהצטרף לנסיעה עם חברים בעלות סמלית ובמחיר שווה לכל כיס.

עם הכניסה ל-FanZone יכולים האוהדים לראות מי מהחברים כבר מחוברים ומגיעים למשחק. לאחר ההרשמה יש לעדכן טלפון וכתובת, והמערכת תעזור לכם למצוא את הנסיעות הפתוחות הקרובות למקום מגוריכם. כעת תוכלו להצטרף לנסיעה דרך האפליקציה, לראות מי הנהג ומי הם שאר האוהדים הנוסעים עמכם. אוהדי מכבי בזן חיפה הרשומים ל-FanZone יכולים גם להזמין חברים להצטרף. התחברתם דרך חשבון הפייסבוק שלכם? מצוין! תוכלו להזמין גם את החברים מפייסבוק ולהציע להם להצטרף אליכם לנסיעה. השירות כבר פתוח לכולם באתר ובאפליקציה: haifaBC.myfanzone.com

אפליקציית FanZone כבר עובדת בהצלחה מרובה עם קבוצות רבות בכדורגל הישראלי, כולל קבוצת הכדורגל של מכבי חיפה, ומכבי בזן חיפה שמחה להציע לאוהדים הירוקים שירות נוח וחינמי שימקסם עבורם את חווית המשחק תוך צמצום העלויות הנלוות.

"FanZone הוא שירות טוב ויעיל לאוהדינו, שיגביר את חווית ההגעה למשחק לאוהדים, יוריד עלויות בנסיעה למשחקים ויסייע בהפחתת הלחץ במציאת חנייה ברוממה", אמר סגן יו"ר מכבי בזן חיפה, ארנון שירן. "אנחנו מודים לארגון "הקופים הירוקים" שיזמו את החיבור בינינו לבין חברת FanZone שמפעילה את השירות המיוחד הזה שמתאים לחלק נרחב מאוהדינו".

"אנחנו מתרגשים להשיק את ה-FanZone הירוק של מכבי בזן חיפה", אמר היום אורי שילה, מנכ"ל ומייסד FanZone. "אוהדי מכבי בזן חיפה מלווים את הקבוצה באש ובמים" הוסיף שילה, "ובשיתוף עם המועדון נוכל לעזור להם להגיע בדרך הקלה והזולה – כי כשרוממה מלא, הכל אפשרי."

במטרה לעודד אוהדים להשתמש בשירות ולתכנן בקלות נסיעות משותפות למשחקים, מועדון הכדורסל מכבי בזן חיפה הודיע היום כי יקצה מספר חניות בחנייה מספר שלוש, לטובת נהגים שיפתחו נסיעה ב-FanZone וימלאו את הרכב באוהדים שהצטרפו אליהם דרך ב-FanZone.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *