נעים להכיר: קבוצת הנוער של מכבי חיפה

קבוצת הנוער של הירוקים מציגה העונה סגל שחקנים הכולל שמונה שחקני י"ב, שני שחקני י"א ועוד שני שחקנים שסיימו גיל נוער בשנה שעברה.
סגל השחקנים השנה מפגיש שוב את קבוצת הנערים שזכתה לפני כשנתיים באליפות המדינה כאשר ניר שריד, עמית קמרי, גיא גרינשטיין, יותם רוור, מאיר כהן ועדי ויסבך היו השחקנים המובילים בקבוצה.

לצד אלו, חזרו השנה לקבוצה שחקנים בולטים: דניאל קופרברג, שהיה חלק מאותה קבוצה ולאחר שבשנה שעברה ששיחק בליגת התיכונים בארצות הברית, חזר לארץ ואל קבוצת הנוער.שחקן נוסף שחזר למחלקת הנוער לאחר שנתיים באקדמיה, הוא נתנאל ארצי שבנוסף לקבוצת הנוער גם משחק עם קבוצת הבוגרים בליגת העל. שחקנים נוספים הם יאיר קצוטי אשר חזר בשנה שעברה למחלקת הנוער לאחר שנה באקדמיה ולירון גור אשר בשנה שעברה היה שחקן בולט בקבוצת הנוער השנייה של האגודה והשנה משחק כחריג גיל. כמו כן, לירון גור וגיא גרינשטיין מהווים חלק מקבוצת הבוגרים עתודה בליגה הארצית בנוסף לקבוצת הנוער. מרבית שאר השאר מהווים את השלד המוביל של קבוצת התיכונים של הריאלי חיפה.

פתיחת העונה כללה 6 משחקי אימון ביניהם פגשה הקבוצה את גלבוע א', גלבוע ב', עפולה ,רעננה ,האקדמיה שנתון י"א וטבעון וסיימה את המשחקים עם הפסד חוץ אחד בודד ברעננה.

למלאכת האימון הצטרף למחלקת הנוער השנה אבנר יאור, אשר אימן ב-15 השנים האחרונות קבוצות בוגרים ביניהם אשקלון ועפולה(4 קדנציות שונות) וזכה עם הפועל ירושלים ביול"ב כעוזר מאמן של שרון דרוקר. בעברו ניסיון רב של קידום שחקנים צעירים ביניהם לירז אריאלי החיפאי (אשר הפך לשחקן מפתח כששיחק אצל אבנר בעפולה). עוזר המאמן הוא אלמוג רהב אשר ממשיך שנה שנייה עם קבוצת הנוער בנוסף לעבודתו כעוזר מאמן בנבחרת התיכונים של הריאלי,אותה נבחרת אשר מובילים שחקנים קבוצת הנוער.

על הנייר הקבוצה השנה היא אחת הקבוצות הגבוהות והאתלטיות בליגת הנוער בארץ. בנוסף היתרון של הקבוצה הוא שכל השחקנים שנה שעברה היוו שחקני מפתח בקבוצותיהם, דבר שאמור לתת ניסיון חשוב במאבקי האליפות השנה.

בנוער א' היו אלה גיא גרינשטיין, ניר שריד, עמית קמרי, אופק אביטל ומאיר כהן שהיו שחקני מפתח בקבוצה. לירון גור, יאיר קצוטי, עדי ויסבך ויותם רוור הובילו את קבוצת הנוער ב' לעונה מצוינת. וגבע דור ביחד עם עדי ויסבך שהיה חריג גיל היוו את הקו הקדמי של קבוצת הנערים שהגיעו לרבע הגמר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *