מכבי בזן חיפה החתימה את שני החיפאים טמיר אריאלי ונתנאל ארצי לעונת 2014-15 ומשחררת את ברודי אנגלי והקטור הרננדז

מכבי בזן חיפה, סגנית אלופת ליגת העל לעונת 2013-14, הודיעה היום על החתמת הרכז טמיר אריאלי והפורוורד נתנאל ארצי. כמו כן, הקבוצה מודיעה על שחרורם של הרכז ברודי אנגלי ושל הפורוורד הקטור הרננדז.

"אנו נרגשים לצרף את טמיר ונתנאל למכבי חיפה. אנו מחויבים כארגון לקדם שחקני בית צעירים ומוכשרים למען האוהדים, כאשר יש לנו האפשרות לעשות כן", אמר בעלי מכבי בזן חיפה, ג'ף רוזן.

"אנו שמחים לצרף לסגל הקבוצה שני שחקנים מקומיים נוספים ולהגדיל את כמות השחקנים שגדלו במכבי חיפה בסגל לחמישה. אנו מקבלים בברכה בחזרה את טמיר אריאלי שצבר ניסיון במקומות אחרים בשנים האחרונות, השתפר וכעת שב הביתה. נתנאל ארצי הוא שחקן צעיר ומוכשר מאוד שהשקענו בו וכעת הוא מגיע לקבוצה הבוגרת לשנים ארוכות", אמר סגן יו"ר מכבי בזן חיפה, ארנון שירן. "אנו מודים לברודי אנגלי ולהקטור הרננדז על התקופה שלהם בקבוצה ומאחלים להם הצלחה בהמשך. בימים אלו אנו מנתחים את שוק השחקנים במטרה למלא את החסר ולחזק את הסגל".

אריאלי, 24, חוזר למכבי בזן חיפה בפעם השלישית בקריירה, לאחר ששיחק עם הירוקים בעונת העלייה ההיסטורית לליגת העל ב-2007-08 ופעם נוספת בעונת 2011-12. הרכז החיפאי מתחיל את עונתו החמישית בליגת העל, כאשר בעונה הקודמת שיחק 22 משחקים (פתח ב-5) במדי הפועל תל אביב.

הרכז, המתנשא לגובה 1.90 מטר, שיחק בנבחרות הנוער והקדטים של ישראל, גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה. טמיר מצטרף לאחיו הצעיר לירז לאותה הקבוצה בפעם הראשונה בקריירה המקצוענית של השניים.

ארצי, 17, יעשה את הצעד הראשון שלו בליגת העל, לאחר ששיחק באקדמיה בווינגייט בשנתיים האחרונות.

הפורוורד, המתנשא לגובה 1.97 מטר, שיחק בקיץ בנבחרת הקדטים באליפות אירופה בסופיה, בולגריה והעמיד ממוצעים של 8.1 נקודות ו-3.2 ריב' ב-20.0 דקות משחק בתשעה משחקים.

יליד קריית ביאליק, חתום לארבע שנים במכבי בזן חיפה, עד לעונת 2017-18. הוא יירשם גם בסגל הקבוצה הבוגרת וגם בסגל קבוצת הנוער של מכבי חיפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *