"ידעתי שאני יכול לעזור לקבוצה לזכות בתואר"

אייק אופייבו, הפאוור-פורוורד של הירוקים, מספר על הפציעה שעבר בעונה הקודמת ועל הציפיות שלו לקראת העונה הקרובה.

אייק, איך עבר עליך תהליך השיקום לאחר הפציעה שעברת בעונה שעברה?
"אף פעם לא פשוט להשתקם מפציעה, אבל למזלי תהליך השיקום שלי עובר טוב".

תאר איך היה לשחק במכבי חיפה בעונה החולפת, האם החוויה ענתה על הציפיות שלך?
"זהו כבוד גדול לשחק במכבי חיפה, זה ארגון מצוין מאחרון העובדים ועד ההנהלה. האוהדים הירוקים מעולים, הכי טובים בליגה ! חברי הקבוצה בעונה הקודמת היו אנשים מאוד מיוחדים וטובים וזה הרגיש כמו משפחה ולא כמו מקום עבודה. החוויה ענתה על הציפיות כי זה באמת ארגון גדול ויוקרתי".

עד כמה התאכזבת שראית את החצי השני של העונה מחוץ לפרקט?
"זה היה קשה, אחד הדברים הקשים ביותר שהתמודדתי איתם בקריירה. לא יכולתי לשחק עם חברים שלי וזה היה קשה, במיוחד בקבוצה של עונה שעברה, שהיו בה ציפיות לזכייה באליפות. צפיתי בכל משחקי הפלייאוף והייתי בקשר עם החברים אחרי המשחקים, ממש בער לי להיות שם איתם ביחד, במיוחד שידעתי שאני יכול לעזור לקבוצה לזכות בתואר".

מהו הזיכרון הכי טוב שלך מהעונה הקודמת?
יש לי יותר מזיכרון אחד. סתם לבלות עם החברים היה מאוד מיוחד עבורי, המשחקים נגד קבוצות ה-NBA, הנסיעות למשחקי היורוקאפ ולקלוע את הסל המכריע במשחק יורוקאפ. כול הזיכרונות האלה היו מיוחדים".

מה אתה חושב על הליגה הישראלית? ומה הציפיות שלך מהקבוצה ומעצמך לעונה הקרובה?
"אני אוהב את הליגה הישראלית, אני חושב שזו ליגה נהדרת. הציפיות שלי הן כמו הציפיות מהעונה הקודמת, זכייה באליפות. אני יודע שעזבו אותנו שחקנים מצוינים מהעונה הקודמת, אבל גם השחקנים שמגיעים יכולים ליצור קבוצה שתחזיר את התואר לחיפה. ברודי אנגלי ורנה רוז'ו הם שחקנים מצוינים על המגרש ואנשים נהדרים מחוץ לפרקט".

מה המסר שלך לאוהדי מכבי חיפה?
"תתכוננו לעונה נהדרת גם השנה!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *