"הבנתי שהאוהדים מדהימים"

ברודי אנגלי, הרכז האמריקאי/מקסיקני החדש של מכבי בזן חיפה מספר לאוהדים על עצמו ועל הציפיות שלו מהעונה הקרובה.

נראה שבכל מקום שבו אתה משחק התארים רודפים אחריך. זכית בארבעה תארים בחמש שנים בשוויץ ובמקסיקו כולל אליפות עם אופייבו ורוז'ו. מה אתה לומד מהניסיון הזה?

"היה לי המזל להיות חלק מקבוצות טובות. השילוב שבין שחקנים טובים (כמו אייק ורנה), צוות מקצועי מצוין ואוהדים נהדרים עזרו לי לנצור כמה זיכרונות בלתי נשכחים. בכל עונה יש רגעים טובים יותר וטובים פחות אבל מניסיוני אסור לאבד את הפוקוס ויש להתרכז בדברים שחשובים באמת, זוהי נוסחה פשוטה והיא לדאוג למה שבשליטתך ולעשות את המיטב. למדתי במשך הזמן שרק מאמץ מתמשך מנצח משחקים".

תאר את עצמך כשחקן, מה אתה מביא למכבי חיפה?

"אני רואה את עצמי כשחקן שעושה מה שצריך כדי לעזור לקבוצה לנצח. אם זה אומר לקחת זריקה חשובה, להילחם על ריבאונד או לסחוט עבירת תוקף, אני תמיד אעשה הכול כדי לעזור לקבוצה".

מה אתה יודע על מכבי חיפה ומה הדבר לו אתה הכי מחכה?

"שמעתי הרבה דברים טובים על מכבי חיפה ושמדובר בארגון מצוין עם ניהול מצוין. שמעתי גם שהקבוצה מתחרה בצמרת שנה אחר שנה ושעברו במועדון שחקנים ומאמנים טובים מאוד. הבנתי שהאוהדים מדהימים ! אני כבר לא יכול לחכות לראות את ים החולצות הירוקות בקהל במשחקי הבית והחוץ".

שיחקת עם שחקן עבר של מכבי חיפה, דורון פרקינס באוניברסיטת סנטה קלרה. שניכם העמדתם ממוצעים מרשימים בקולג'. יש לך זיכרונות מיוחדים מימי הקולג'?

"אני זוכר שאני ודורון שיחקנו כדורסל אחד עם השני גם בלילות במטרה להשתפר. ואני באמת חשבתי שאני משתפר, אבל במבט לאחור אני חושב שלא ניצחתי אותו אפילו פעם אחת. דורון עזר לי מאוד לשפר את היכולות שלי ותמיד אזכור לו את הלילות האלה".

מה התחביבים שלך?

"אני בחור די פשוט, אני אוהב לשחק גולף וכדורגל עם הכלב שלי".

מהי עבודת החלומות שלך מחוץ לכדורסל?

"לעבוד בשביל נייקי בתור מנהל שיווק ב-NBA. מישהו יכול לעזור לי להשיג עבודה כזו אחרי הפרישה?"

מה הדבר שאתה פשוט לא יכול לסבול בספורט ובחיים בכלל?

"יש לי OCD (הפרעה טורדנית-כפייתית) ובגלל זה אני לא יכול לקבל מצב שבו האזור שלי בחדר ההלבשה לא מסודר ונקי".

מה המסר אותו אתה רוצה להעביר לאוהדי מכבי חיפה?

"אני מחכה כבר לפגוש את האוהדים, שמעתי שהם נותנים אווירה מחשמלת במשחקים ואני מקווה שאצליח להשיב להם על המגרש".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *