הפנינג סיום העונה של מחלקת הנוער

הפנינג סיום העונה של מחלקת הנוער נערך ביום שבת (14.6) באולם אסי שבכרמל בהנחיית שלמה בן יעקב. כל קבוצות מחלקת הנוער והנשים הגיעו לחלוק כבוד לעונה נהדרת. האירוע כלל חלוקת תשורות לשחקנים ולשחקניות המצטיינים לפי בחירת המאמנים, וכמו כן גם השחקנים למופת מכל קבוצה. מחלקת הנוער בראשות היו"ר אילן בק והמנכ"ל גילי שוורצמן העניקו שי למנהלי הקבוצות שתרמו לאורך כל השנה, כמו גם לבעלי תפקידים נוספים במחלקה ובראשם מאמני הקבוצות. החלק הסתיים במתן מגן כדורסל אישי לכל שחקן ושחקנית שסיימו את מחלקת הנוער אחרי פעילות ארוכת שנים ולקראת גיוסם לצה"ל.

IMG_0530

בצד הבידורי של האירוע, הציגו שחקני הקט-סל מופע יסודות כדורסל בהנחייתו של רכז קבוצות הקט-סל, זיו לוי, שחקני המחלקה יחד עם מספר מאמנים ערכו תחרות שלשות בסיומה קטף יובל אלזסר את התואר בין השחקנים ובני כץ את המקום הראשון הכללי. רקדני להקת "אריות ציון" נתנו הופעת ברייקדנס נהדרת וכמובן, בסיום, קבוצות הילדים לאומית וקבוצת נערות ב' עם סיבוב אליפות אחרי שזכו בתואר בסיום העונה. המופע המסיים היה תחרות הטבעות בין שחקני נערים ונוער, ובו שוב, כמו לפני שנה, העפילו לגמר עמית קמרי ונתנאל ארצי, שסיימו בשוויון נקודות וההכרעה הועברה לקהל שבחר בנתנאל ארצי כאלוף ההטבעות (צפו בהטבעה הזוכה).

IMG_0278

במהלך האירוע הוענק פסל הוקרה ליעקב גורי, סמנכ"ל ומנהל מרחב צפון במגדל חברה לביטוח, אשר תומכים בפרויקט התרומה לקהילה של מחלקת הנוער. נציגת גן הילד, שרון בוסקילה, הודתה למאמנים ולקבוצות הרבות שפקדו את המקום לאורך השנה ופעלו עם הנערים והנערות בפעילויות למען הקהילה.

IMG_0268

יו"ר מחלקת הנוער, אילן בק, בירך את שחקני המחלקה ומשפחותיהם על עונה טובה מאוד למחלקת הנוער במסגרתה זכו קבוצות הילדים לאומית ונערות ב' באליפות, קבוצת הנערים לאומית העפילה לרבע הגמר וקבוצת הנוער לשמינית הגמר, כשהשאיפה היא להמשיך ולהתקדם להצלחות לא פחות טובות. יחד עם ההצלחות הקבוצתיות ציין בק את חשיבות פיתוח השחקנים וקידומים גם לשלבי הבוגרים וגם בגזרה זו נרשמה השנה הצלחה אדירה, כאשר שחקן הנוער לאומית, ניר נצר, הוחתם בקבוצה הבוגרת לשלוש שנים, לאחר שנתנאל ארצי כבר הוחתם בשנה שעברה ובינתיים עבר לשנתיים לקבוצת האקדמיה בוינגייט.

 

 

 

IMG_0211

 

 

IMG_0156

 

edensmadjaIMG_0151

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *