סיכום טורניר שטייר 2019

טורניר הכדורסל לזכרו של אסף שטייר ז"ל התקיים אתמול (שבת) באולמות מכבי ברחוב הביכורים. הזוכה הגדולה של הטורניר היא קבוצת הפועל 'אבי' חולון שניצחה בגמר את מכבי 'אסף' חיפה לאחר משחק משובח וטורניר ברמה גבוהה.

לאורך מרבית דקות הגמר החולונים פיגרו אחר המקומיים, לעיני אולם מלא, אך הצליחו להפוך את התוצאה בסיום ולנצח 61-63. במשחק על מקומות 3-4 ניצחה קבוצת מכבי רעננה את הפועל גליל עליון בתוצאה 44-52.

משחקי חצי הגמר:

ה"קאמבק" של חולון בגמר היה השני במספר ליום זה, שכן, גם בחצי הגמר מול הפועל גליל עליון שהציגה סגל איכותי ולוחם, פיגרו החולונים ברוב דקות המשחק אך ריצה מרשימה  בתוך הרבע הרביעי סללה את דרכם לגמר.

בחצי הגמר השני ברחו המקומיים בירוק ליתרון דו-ספרתי כבר בפתיחת המשחק מול הכחולים מרעננה. הרעננים שהשתחררו ברבע השני ניסו לחזור למשחק אך החיפאים ידעו לשמור על הפער מהפתיחה בדרך אל הגמר עם ניצחון דו-ספרתי.

קבוצת הנערים של מכבי חיפה נקראת על שמו של אסף שטייר ז"ל, אשר נרצח בפיגוע במסעדת מקסים שבחיפה, ב-4 לאוקטובר 2003, יחד עם סבו וסבתו זאביק ורות אלמוג ז"ל, ודודו ובן דודו מושיק ותומר אלמוג ז"ל – שלושה דורות בני משפחה אחת.

הטורניר שהפך למסורת רבת שנים והתקיים זו השנה ה-16 במספר, הסתיים בהענקת גביעים לכל הקבוצות המשתתפות על ידי משפחת שטייר בראשות האב עופר והאם גלית שטייר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *