טורניר הילדים לזכרו של אמיר גרינבוך ז"ל התקיים בשבת

טורניר ילדים ב' הארצי על שם אמיר גרינבוך נערך היום, שבת 4.5, באולם "אסי" שבכרמל, בחסות מועדון הכדורסל מכבי חיפה, עיריית חיפה וכמובן משפחת גרינבוך.

זוהי השנה הרביעית בה מתקיים טורניר ההכנה לילדים לאומית לזכרו של אמיר, חבר הנהלת מחלקת הנוער בכדורסל של מכבי חיפה שנפטר באופן פתאומי בגיל 51.

למען הנצחת זכרו ואהבתו למשחק הכדורסל, נקראה קבוצת הילדים ב' הבכירה של המועדון על שמו, לצמיתות: "מכבי אמיר חיפה".

השנה השתתפו בטורניר שנערך בשיטת פיינל-פור קבוצות הפועל גליל-עליון, הפועל עמק חפר, הפועל כפר סבא חצב וכמובן מכבי אמיר חיפה.

הקבוצות המשתתפות הציגו רמת כדורסל גבוהה, כאשר בחצאי הגמר ניצחו מכבי אמיר חיפה והפועל עמק חפר את הפועל גליל עליון והפועל כפר סבא חצב.

במשחק על המקום השלישי ניצחה הפועל כפר סבא חצב את הפועל גליל עליון בתוצאה 55-38, ובמשחק הגמר אשר שוחק לעיני אולם מלא בחבריו של אמיר ז"ל, בני משפחתו, שחקניה הבוגרים של מכבי חיפה ואנשי כדורסל רבים נוספים, ניצחה מכבי אמיר חיפה את הפועל עמק חפר בתוצאה 66-53.

במהלך הטורניר כמיטב המסורת להנצחת אהבתו של אמיר למשחק הכדורסל הייתה אווירה נהדרת עם אורחים רבים, מאמנים ושחקנים כמו שחקן נבחרת ישראל שגדל במכבי חיפה, יפתח זיו, כאשר שחקניה הבוגרים של המחלקה ,בראשות הקפטן ווילי וורקמן, השתתפו בהפנינג שכלל תחרות קליעות בין השחקנים הצעירים, אותה ניצח ליאם קריספין ממכבי אמיר חיפה עם תשע שלשות מתוך 15 בחצי הגמר, כאשר בתחרות הגמר ניצח ליאם את יונתן קלר מעמק חפר בהפרש של שלשה בודדת.

בתחרות שלשות נוספת בין חבריו של אורי גרינבוך, בנו של אמיר, השתתפו חבריו של אורי ששיחק במחלקת הנוער של מכבי חיפה שנים רבות ואף זכה בתחרות השלשות עם שמונה שלשות מתוך 15 כאשר לירן מרקדו שחקן קבוצת הבוגרים סיים עם 7 שלשות.

את הטורניר סיימו הקבוצות בארוחה משותפת ואהבתו של אמיר למשחק כמו אהבת מכריו הרבים ומוקירי זכרו הורגשו היטב לאורך היום כולו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *