מסיבת עיתונאים פלייאוף 2018/19, וורקמן: "האוהדים צריכים לדחוף, אנחנו מוכנים"

הליגה הלאומית בכדורסל קיימה הערב (חמישי) מסיבת עיתונאים לפתיחת פלייאוף 2018/19.
מתוך 8 העולות לפלייאוף, הגיעו נציגים של 6 קבוצות ביניהם נציגים של מכבי הנטר חיפה, עירוני רעננה, מכבי ק. מוצקין, עירוני ק. אתא, אליצור אשקלון ואליצור יבנה. כאשר נציגיהם של הפועל עפולה והפועל גליל עליון נעדרו ממסיבת העיתונאים.

סדרת רבע הגמר תחל כבר ב07.04, ראשון, כאשר מכבי תארח ברוממה את הפועל עפולה למשחק הראשון בסדרת רבע הגמר (הטוב מ-3). רכישת כרטיסים >>

מאמן הקבוצה, דניאל סאואנה על התחושות לקראת הפלייאוף: "אני מרגיש טוב במכבי. כל מאמן כדורסל רוצה בסופו סל יום לאמן וכעת אנחנו ערב הפלייאוף, המאני-טיים של העונה ואני באופן אישי מרגיש מוכן".

עוד הוסיף סאואנה על הפלייאוף המתקרב: "כל הקבוצות צריכות לעשות את קפיצת המדרגה לקראת הפלייאוף וגם אנחנו. מדובר באתגר ענק עבורי ואני יודע שמכבי חיפה רוצה להיות בעונה הבאה בליגת העל".

בסיום דבריו, דיבר סאואנה על הרצון לראות את מכבי בליגת העל: "כולם רוצים לעלות ליגה, השחקנים, ההנהלה, האוהדים, העיר עצמה, הצוות המקצועי וגם האנשים שלנו במיאמי. הביאו אותי לשם כך ואני יודע שזו תהיה משימה לא קלה, אנחנו נבוא מוכנים".

קפטן הקבוצה, ווילי וורקמן: "אנחנו רוצים להגיע כמה שיותר מוכנים לסדרת רבע הגמר. האוהדים שלנו צריכים לדחוף אותנו ולתת לנו אנרגיות. מכבי זה מועדון גדול והיסטורי בכדורסל הישראלי. אנחנו מסתכלים קדימה, אנחנו מוכנים. נשחק באינטנסיביות עם הגנה חזקה במשחק הקרוב".

על היריבה ברבע הגמר אמר וורקמן: "עפולה ניצחו אותנו ברוממה ואנחנו ניצחנו אותם בבית שלהם. עפולה קבוצה טובה עם מאמן מעולה ושחקנים טובים. אני לא חושב על מה שהיה, אנחנו מסתכלים קדימה לעבר המשחק הקרוב".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *