סיום: ראשון לציון 79, מכבי Hunter חיפה 92

מכבי Hunter חיפה (20-9) משיגה הערב ניצחון קריטי תחת הדרכתו של ברק פלג, 79-92 בבית מכבי על מכבי ראשל"צ, וסגרה את הפער מהקו האדום לנקודה אחת בלבד.

אנג'ל רודריגז היה בלתי ניתן לעצירה וסיים עם 31 נקודות 4 אסיסטים ו -3 חטיפות ב 33 דקות. דגן יבזורי רשם שיא עונתי של 18 נקודות, ואילו זאק גרהאם רשם 12 נק' והוריד 5 ריבאונדים. טרבור גאסקינס רשם 10 נקודות ו- 3 אסיסטים וברנדון בואומן הוריד 10 ריבאונדים וקלע 8 נק' בניצחון של הירוקים.

ציטוטים:

אנג'ל רודריגז: "הדבר החשוב ביותר, לא משנה מה אנשים אומרים, לא משנה איך זה נראה, אנחנו תמיד נשאר יחד. אני יודע שזו הייתה עונה קשה, אבל הכי חשוב זה לסיים אותה בדרך הטובה ביותר, לדעת שנתנו את הכל. היום באנו והחזרנו במעט את הכבוד שלנו. הפסדנו להם (ראשון לציון) פעמיים וידענו שזה הולך להיות קרב קשה ובסוף השגנו את הניצחון … זה לא נגמר עד שזה נגמר ".

ברק פלג: "אני מדגיש לשחקנים כל הזמן שצריך לשמור על צניעות, בטח במצבנו. אני לא יכול להתחייב על מה יהיה, אני כאן יכול להתחייב שנשאיר הכ על המגרש. השחקנים לומדים אותי בשלושה משחקים כבר, אין לי פה שום קסם, עשינו שינוי מסוים אבל קשה לי להכניס שינויים מקצועיים כמעט ואין אימונים זה הכל ממשחק למשחק, זה להגיע לשחקנים דרך הלב והראש לשכנע אותם שתמיד יש על מה לשחק כי בסוף בסוף זוכרים איזה שחקן אתה. אני מכיר את דגן לא מהיום יש לנו היסטוריה, אני יודע מה הוא יכול לתת וכמה הניסיון שלו חשוב, יש לי איתו חיבור שאני לא צריך לדבר איתו הרבה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *