הירוקים יוצאים למשחק רב חשיבות בראשון לציון

במסגרת המחזור ה-29 בליגת העל בכדורסל, מכבי Hunter חיפה (20-8) תתארח מחר (שני) בראשון לציון (17-11) בשעה 19:40 בהיכל בית מכבי. במחזור הקודם הירוקים קטעו רצף של שישה הפסדים בניצחון החשוב על נהריה בהיכל רוממה, ואילו הכתומים מעיר היין הנחילו לבני הרצליה הפסד באולם היובל.

למשחק מחר יירשמו השחקנים הזרים הבאים: ברנדון בואומן, אנג'ל רודריגז, טרבור גאסקינס, רג'י באקנר וזאק גרהאם. ת'רסון בורל לא יירשם למשחק.

רק ניצחון

במשחק האחרון, מכבי הצליחה להשיג ניצחון ביתי חשוב על עירוני נהריה והיא שומרת עדיין על סיכוי להישאר בליגה. שלשה ענקית של עוז בלייזר נתנה לירוקים את הניצחון 63-67. הירוקים שוב קטעו רצף הפסדים מול הסגולים, אבל עדיין רחוקים מהם שתי נקודות בטבלה. ברק פלג שהשיג את ניצחון הבכורה שלו יודע שהקבוצה שלו צריכה עוד ניצחונות כדי להישאר בליגה.

ברק פלג: ״אני מקווה מאוד שהניצחון ביום שישי נתן לנו ביטחון להמשך הדרך. אנחנו מסתכלים רק על המשחק מחר, זה הדבר היחיד שחשוב. אנחנו מתחייבים לתת את הכל על המגרש, כמו שעשינו בשני המשחקים האחרונים.״

המפגשים האחרונים

חמישה משחקים בלבד נותרו עד לסיום העונה הסדירה וברק פלג יצטרך למצוא דרך לעצור את משחק ההתקפה של הכתומים. בשתי המפגשים העונה בין שתי הקבוצות ידם של הירוקים הייתה על התחתונה. במחזור ה-1 הכתומים מעיר היין הגיעו מוכנים מאוד, פתחו את המשחק בריצה אדירה ועלו תוך שלוש דקות לפער דו-ספרתי עליו שמרו עד לסיום, 73-96. בואומן בלט בשורות הירוקים עם 17 נק'.

אם במשחק הקודם בין הקבוצות הכתומים ברחו כבר בפתיחה, במחזור ה- 12 של העונה הנוכחית הכתומים עשו את זה במחצית השנייה. שתי דקות לסיום הרבע השלישי עוד עמד הפער על נקודה בלבד, אלא שבעשר הדקות הבאות הוביל קרופורד ריצה של 13-35, בדרך לניצחון, 73-87.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *