סיום: הפועל אילת 77, מכבי Hunter חיפה 75

הירוקים חוזרים מאילת עם הפסד כואב בדקות הסיום וממשיכים את הרצף השלילי, עם הפסד שישי ברציפות.

בהופעת הבכורה של ברק פלג כמאמנה הראשי של הקבוצה, נראה כי מכבי נמצאת בדרכה לניצחון חוץ חשוב על הפועל אילת באולם הספורט בגין. 3:52 דק' לסיום המשחק, מכבי הובילה 64-71, כשהיא נלחמת ובונה יתרון של 7 נק' לאחר שכבר פיגרה ב- 12 נק' ברבע הראשון.

אך הירוקים שוב בעטו בדלי. אילת הצליחה לעצור את הירוקים ללא נק' והם מנגד, לא מצאו את השחקן שיעשה את ההבדל בדרך להפסד נוסף, 77-75. הירוקים נמצאים בסכנת ירידה כשהם במקום האחרון עם 34 נק', כאשר מעליה עירוני נהריה עם 35 נק' ומשחק חסר מול בני הרצליה.

קלעו לירוקים: יבזורי, גרהאם וגאסקינס 14 כ"א, ברנדון בואומן 10 (6 ריבאונדים), רודריגז 8 (7 אסיסטים), באקנר 7 (11 ריבאונדים, 4 אסיסטים), בלייזר 6, קופרברג 2. שותפו ולא קלעו: וורקמן והובר.

"זה היה קרוב אבל היה חסר לנו בעיקר שקט," אמר ברק פלג לאחר המשחק. "אני חושב שזה סימפטום שחזר על עצמו ממשחקים הקודמים שהקבוצה מובילה ויש פחד מסוים להיות בסיטואציה הזאת, אפשר לראות את זה בתגובות ובלחץ של השחקנים. לי זה מאוד חדש ואני תוך כדי המשחק מנסה ללמוד מי טוב במה ומנסה לעשות את ההתאמות, זה לא הלך לי היום אבל זה נתן לי הרבה חומר למחשבה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *