סיום: מכבי Hunter חיפה 68, הפועל ירושלים 71

מכבי Hunter חיפה ספגה מכה קשה הערב בהיכל רוממה לאחר שהפסידה במשחק החמישי שלה ברציפות 71-68 על ידי הפועל ירושלים במסגרת הסיבוב ה- 24 של ליגת ווינר סל. המאמן נתי כהן, יחד עם המאמן תומר שטיינהאור, הדריכו את הירוקים על הקווים במשחק הראשון ללא רחימי שהודיע על התפטרותו ביום ראשון בערב. הנחמה היחידה הערב מגיעה מהמשחק בין גלבוע גליל לבין עירוני נהריה. גלבוע מחקה פיגור של 20 נקודות והצליחה להשיג את הניצחון נגד הסגולים, שכן הפער בין שתי הקבוצות נשמר.

רג'י באקנר הציג הופעה מרשימה של 18 נקודות ו- 11 ריבאונדים, כולל 4 דאנקים ו- 2 בלוקים ב- 31 דקות. טרבור גאסקינס הוסיף 15 נקודות. הירוקים התקשו לקלוע מקשת השלוש במשך כל הערב כשהם קולעים רק 4 שלשות ב-20%.

"ירושלים היא קבוצה טובה מאיתנו על הנייר, אבל היינו צריכים לנצח אותם היום", אמר נתי כהן לאחר המשחק. "היינו שם, הגיע לנו לנצח אבל אין 'מגיע' בספורט. בסוף הם עשו את הדברים הנכונים ואנחנו לא. זה סימפטום של קבוצה עם חוסר ביטחון".

ג'רום דייסון הוביל את האדומים עם 21 נק' כולל התפוצצות ברבע השלישי של שתי שלשות וסל נוסף, ותוך דקה קבע שיוויון 46-46 ומחק את כל היתרון של הירוקים.  בר טימור רשם 11 נקודות וסטראטוס פרפרוגלו קלע 10 נקודות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *