מכבי Hunter חיפה מכריזה על שיתוף פעולה עם מרכז שביט, מרכז תזונה קליני המותאם לספורטאים

מועדון הכדורסל מכבי Hunter חיפה ואלעד שביט, תזונאי קליני והבעלים של מרכז שביט לבריאות, ספורט וסגנון חיים בריא, מכריזים היום על שותפות רב שנתית בה יספק מרכז שביט תוכנית תזונה מותאמת אישית לשחקנים כדי לשפר את תוכנית האימון של הקבוצה.

כחלק מתהליך ההתקדמות וההשתפרות של שחקני הקבוצה, הם יחלו מעקב צמוד עם מרכז שביט. שחקני הקבוצה יקבלו ליווי תזונתי צמוד הכולל בקרה על צריכת מזון, הכנה תזונתית למשחקים ואימונים, שיפור הרכב גוף, ובדיקות דו-שבועיות של מדדי הרכב הגוף.

“ספורטאים מקצועיים הם אוכלוסייה יחודית הזקוקים לתמיכה תזונתית לאורך כל ימות השנה. תזונה נכונה חיונית כהכנה לפני אימונים ומשחקים וכן לסיוע בהתאוששות אחריהם." אמר אלעד שביט, מנכ"ל מרכז שביט. "כאשר בונים לשחקנים תוכנית תזונתית לוקחים בחשבון את כמות, עומס ותדירות האימונים. בנוסף יש לקחת בחשבון את מצבו הרפואי של השחקן, הרגלי האכילה והשלב בו הוא נמצא בעונה. עפ"י פרמטרים אלו קובעים מטרות תזונתיות על מנת להגיע לאימונים ולמשחקים במצב גופני אופטימלי מבחינת הכושר והתזונה."

"אנחנו גאים להמשיך ולשדרג את מערך האימונים העוטף את שחקני הקבוצה." אמר אסף רוזנבלט, מנכ"ל מכבי Hunter חיפה. "אני משוכנע כי המעקב התזונתי וההכוונה של מרכז שביט יסייעו לכל שחקן בקבוצת מכבי Hunter חיפה להגיע ליעדים אשר תוכננו עבורו על-ידי הצוות המקצועי."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *