מכבי Hunter חיפה מחתימה את שחקן קבוצת הנוער של מכבי חיפה, עמית אלון על חוזה ל- 3 שנים

קבוצת מכבי Hunter חיפה מכריזה על החתמתו של שחקן קבוצת הנוער של מכבי חיפה ויליד העיר, עמית אלון, על חוזה ל- 3 שנים שיחל מהעונה הבאה עד לסיום עונת 2020-21.

אלון, בן ה- 18, משחק מגיל ילדים בקבוצות הנוער של מכבי חיפה, והוביל אותן להישגי אליפות בליגות המקומיות והלאומיות ב -10 השנים האחרונות. בעונה החולפת הופיע ב- 21 משחקים ורשם ממוצע של 28 נקודות, 8 ריבאונדים ו- 9 אסיסטים למשחק. עוד היה אלון חבר בסגל נבחרות ישראל.

כתלמיד בבית הספר הריאלי, אלון הוביל את נבחרת בית הספר עד לחצי-גמר אליפות המדינה כשהוא רושם ממוצע של 21 נקודות, 7 ריבאונדים ו- 5 אסיסטים ב- 22 משחקים.

"תמיד משמח לראות מעבר של שחקן נוער לקבוצה הבוגרת שלנו", אמר גילי שורצמן, מנכ״ל מחלקת הנוער. "מדובר במהלך שבשגרה בשנים האחרונות אודות לקשר המצוין והשוטף בין מחלקת הנוער לבוגרים. הצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת עוקב אחרי השחקנים המוכשרים והתוצאות בהתאם. אנו מאמינים כי עמית ימשיך להתקדם ולהתפתח במועדון מכבי חיפה."

"אנחנו מחויבים לצרף שחקנים בעלי פוטנציאל גבוה, בעיקר אלה מחיפה והצפון", אמר ג'ף רוזן, בעלים מכבי Hunter חיפה. "עמית יצטרף לדניאל קופרברג ונתנאל ארצי בעונה הבאה, שגם הם פיתחו את כישוריהם במחלקת הנוער של מכבי חיפה."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *