יום המעשים הטובים בכפר הילדים והנוער "אהבה"

שחקני מכבי Hunter חיפה, טרבור גאסקינס וטל אבירם, הגיעו במסגרת יום המעשים הטובים (שלישי) לכפר הילדים והנוער "אהבה"בכפר ביאליק, למפגש עם תלמידי הפנימייה.

כפר ילדים ונוער “אהבה” הינו עמותה וותיקה ומקצועית הנותנת מענה לילדים ובני נוער בסיכון כבר מעל 80 שנה. “אהבה” הינה מערכת טיפולית חינוכית הנותנת מענה כוללני והוליסטי לקידום כ-250 ילדים, נוער וצעירים בסיכון בשישה מרכזים עיקריים. רציונל העבודה בכפר הוא ראיה, ועבודה הוליסטית בה כל חלק וכל פרט במערכת משלים ותומך בחלקי המערכת האחרים.

השחקנים התקבלו בחום על ידי הילדים, שוחחו איתם ארוכות ושיתפו אותם בחוויותיהם כספורטאים מקצוענים, לאחר מכן השחקנים הצטרפו אל התלמידים למשחקי כדורסל קצרים במגרש הפנימייה שבחצר.

"מאוד התרגשתי לפגוש ולהכיר את התלמידים" אמר גאסקינס "גם בארצות הברית אני מתנדב עם ילדים ואני שמח שיוצא לי להמשיך את הפעילות המוברכת הזאת גם בישראל."

"הגעת השחקנים למרחב הפנימייה מיד סחפה את החניכים בתנועה אל מגרש הכדורסל" הוסיף רועי שיפרון, רכז ספורט וחוגים של הפנימייה" טל וטרבור היו מדהימים, ענו על כל שאלה, חתמו לכל ילד והשתתפו במשחק משותף, החניכים הרגישו "מחובקים" והיו בעננים."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *