מכבי ערכה אימון פתוח לילדי הושעיה

ביום רביעי אחר הצהריים ביקרה מכבי Hunter חיפה ביישוב הקהילתי, הושעיה. סגנית האלופה ערכה אימון פתוח לילדים באולם החדש ביישוב, במסגרת פעילות "הטוטו למען הספורט בישראל" של "טוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל.

כל אחד מהשחקנים הירוקים חנך את הילדים בתחנות שונות. בתחנות עבדו עם הילדים על יסודות הכדורסל השונים כמו כדרור, מסירה, זריקה נכונה, סגירה לריבאונד ועוד. לאחר מכן ערכו הירוקים משחק ראווה מול קבוצת הנערים המקומית. דניאל קופרברג, שנבחר לשחקן המצטיין של משחק הראווה, הרשים מאוד כאשר ריחף להטבעות נהדרות וגם הראה יד רכה מעבר לקשת השלוש. גל ברוך הצעיר חימם את היד והדהים בקליעות מטווחים ארוכים במיוחד, אך מי שגנב את ההצגה היה ווילי וורקמן שלאחר החטאת הטבעה עלה מהתסכול ליציע והתיישב לצחוק עם הילדים. בסיום המשחק נשארו השחקנים על הפרקט שעה ארוכה, חילקו גלויות חתומות, שוחחו עם הילדים וכמובן הצטלמו עימם.

"זו פעילות מבורכת", אמר מאמן הקבוצה עופר רחימי, "עבורי זה מפגש מיוחד כי התחלתי לאמן בקיבוץ לביא השכן ועד היום אני בקשר עם שחקני הקט סל שהפכו היום להורים. כתושב שמשית השכנה, אני תמיד שמח להגיע ליישובי העמק".

"תמיד כיף לתת בחזרה לקהילה ולשמח את הילדים שבאים לראות אותנו", הוסיף הקפטן עוז בלייזר, "האירועים האלה חשובים מאוד כדי לחזק את הקשר של הקבוצה לקהילה ואני תמיד נהנה בהם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *