צילום: אודי ציטיאט, מנהלת הליגה

המלחמה בנס ציונה לא הספיקה

כאשר היא עם ארבעה הפסדי ליגה רצופים, מכבי Hunter חיפה יצאה למשחק חוץ חשוב מול עירוני נס ציונה, כאשר היא רוצה להשלים ניצחון שני על הכתומים העונה ולעצור את רצף ההפסדים. המשחק התחיל טוב בירוק, בעיקר עם באקנר וגראהם שהיו דומיננטיים מהפתיחה. גם וורקמן הצטרף לרשימת הקלעים והירוקים הובילו בדו ספרתי בסוף הרבע, 12-23. ברבע השני הכתומים התעוררו והצליחו לצמק את הפער עד כדי שתי נקודות, אבל יבזורי עם סל אדיר מקו הבסיס וגם עם עבירה נתן אוויר לירוקים שסיימו את הרבע ביתרון 30-38.

המגמה המשיכה במחצית השנייה, כאשר נס ציונה המשיכו לנגוס ביתרון, אבל באקנר ורודריגז שהתעוררו, לא נתנו להם להפוך את המשחק. הרבע התאפיין בקרב בין שני רכזי נבחרת פוארטו ריקו בשתי הקבוצות, בראון ורודריגז, שהתבלטו, הרכז הירוק הוסיף סל ועבירה, אך החטיא את זריקת הבונוס וגם וורקמן עשה את אותו הדבר, דבר שאפיין את הירוקים לאורך הערב עם 50% מהעונשין (13/26). בסיום הרבע גראהם, שנעצר במחצית השנייה, הוסיף שתי נקודות וקבע יתרון 54-60 ירוק. הרבע המכריע התאפיין בהרבה עצבים ועבירות, כדיר וזאנה סיימו את חלקם במשחק עם חמש עבירות כל אחד, אבל זה לא הפריע לכתומים לעלות ליתרון ראשון בדקות המכריעות. בלייזר השאיר תקווה בדקה האחרונה עם שתי נקודות חשובות מאוד, אבל גראהם, שניסה לקחת אחריות בסוף, החטיא חדירה חשובה ומפה החל דו קרב עונשין בשניות האחרונות, בו הכתומים היו מדויקים יותר ולבסוף ניצחו 71-74 את מכבי Hunter  חיפה.

"החטאנו עונשין בסוף, עמדנו על הקו המון ולא קלענו, הם מנגד קלעו סלים גדולים. אני חושב שיכולנו להתקיף טוב יותר בסיום וזה חבל מאוד", סיכם רחימי. "התחושה האישית שלי קשה, יש לי אחריות על הקבוצה ועל מה שקורה פה ואני מאוד מקווה שנוכל לצאת מהמצב הקשה הזה".

קלעו למכבי: גראהם 18 נק', רודריגז 14 נק', באקנר 11 נק' ו-12 ריב', בלייזר 11 נק' ו-8 ריב', וורקמן 8 נק', בואומן 4 נק', יבזורי 3 נק' ו-6 ריב' ויזרעאלי 2 נק'. בורדיון שותף ולא קלע. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *