הירוקים בבית הספר אבן גבירול

הירוקים ביקרו בבית הספר לחינוך מיוחד "אבן גבירול " שבחיפה

שחקני מכבי Hunter חיפה, זאק גראהם וגל ברוך, ביקרו הבוקר (חמישי) בבית הספר לחינוך מיוחד "אבן גבירול" בחיפה. השחקנים קיימו שיחה עם התלמידים והדריכו אותם בפעילות ספורטיבית במגרש בית הספר.

בית הספר "אבן גבירול" הינו בית ספר לחינוך מיוחד לבנים ולבנות עם קשיים לימודיים ורגשיים בגילאי 12-21 המגיעים בהסעות מיוחדות מרחבי המדינה. בבית הספר משקיעים בנושא הלמידה והכנתם לחיים עצמאיים, בעזרת התנסויות רבות וחוויות מעצימות. בית הספר שם דגש רב על הנושא הספורטיבי ובאורח חיים בריא.

הפעילות החלה במפגש באחת הכיתות, שבו הילדים הציגו שאלות רבות לגראהם ולברוך. גראהם למשל נשאל על שילוב של לימודים וכדורסל בתקופה הקולג' והוא השיב שבקולג' שמים דגש רב על לימודים ואם הציונים של שחקן לא מספיק טובים, נאסר עליו לשחק בקבוצה ולכן יש צורך להשקיע בשני התחומים

"פגשנו ילדים מאוד סקרנים, שהתעניינו בנו ובקריירה של שחקני כדורסל", אמר ברוך. "הייתה פעילות מהנה בשבילנו ואני בטוח שגם הילדים נהנו מהביקור".

"אני רוצה להודות מעומק ליבי למכבי Hunter חיפה. היה לי מאוד חשוב שהתלמידים ייפגשו עם שחקני הקבוצה" אמרה יפעת מנהלת בית הספר. "שמחתי שהתלמידים הביעו סקרנות ושאלו שאלות רבות על האתגרים הרבים אשר איתם מתמודד ספורטאי מקצועני בפרט ובני אדם בוגרים בכלל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *