צילום: לימור מלינוף, מנהלת הליגה

הריצה בירוק נעצרה עם הפסד צמוד בגן-נר

מכבי Hunter חיפה יצאה הערב (שני) למשחק חוץ בגן-נר, המשחק הראשון מבין רצף של שלושה משחקי חוץ, כאשר היא רוצה להאריך את רצף הניצחונות שלה לארבעה ולהשוות את המאזן השלילי בטבלה. המשחק נפתח בצורה רעה מצד שתי הקבוצות ועד לדאנק של באקנר, לא נקלע סל שדה בגן נר. גלבוע/גליל היו מעט חדים יותר, אבל בלייזר התחמם ויחד עם וורקמן ובורדיון, היתרון עבר לצד הירוק. בואומן גם הוא נכנס לעניינים ובסיום הרבע מכבי הובילה 15-17. הרבע השני נפתח עם טכנית לחובתו של מאמן סגנית האלופה, עופר רחימי, בואומן התחמם ורשם שמונה נקודות מהירות, אבל הירוקים לא הצליחו לנצל זאת לבריחה ושלשה של בראון קבעה 32-36 לאורחת מהכרמל במחצית.

המחצית השנייה החלה עם שתיים של המארחת, אבל באקנר השיב עם בלוק אדיר בצד אחד ושתיים קלות בצד השני. היתרון עבר מצד לצד, בואומן ובלייזר היו חדים בירוק, אבל הרגע של המשחק הגיע לקראת סוף הרבע, כשמאמן סגנית האלופה, עופר רחימי, קיבל עבירה טכנית שניה והורחק מהמשחק. גלבוע/גליל ניצלו את העצבין בשורות הירוקים וסיימו את הרבע ביתרון 50-52. עוזרו של רחימי, תומר שטיינאהור ניהל את הרבע המכריע, שהמשיך להיות רווי בעצבים. בלתי ספורטיבית על באקנר גררה דחיפות בשני הצדדים והמשחק הלך צמוד מאוד, עם שוויון, שתי דקות לסוף. בסופו של דבר גלבוע/גליל היו חדים יותר במאני טיים ודייקו בהתקפה, לצד קבלת החלטות לא טובה של יזרעאלי ורודריגז. בסיום מכבי Hunter חיפה מפסידה 66-73 בגן-נר, לאחר שלושה ניצחונות ברציפות.

"איבדנו שליטה בסיום וקיבלנו החלטות לא טובות. זרקנו יותר מדי מבחוץ לאורך כל המשחק ואי אפשר לנצח ככה", אמר עוזר המאמן, שטיינאהור, שניהל את המשחק בסיום. "לא היינו טובים מספיק וככה הפסדנו. ביום ראשון יש לנו משחק נוק-אאוט בגביע והחשיבות שלו ידועה. אנחנו מאוד רוצים לנצח ולעלות לשלב הבא".

קלעו לירוקים: בלייזר ובואומן 15 נק' כל אחד, באקנר 12 נק' ו-7 ריב', יזרעאלי 8 נק', וורקמן (9 ריב') ובורדיון 6 נק' כל אחד, רודריגז 4 נק'. מרטינז והובר שיחקו ולא קלעו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *