צילום: גל פרידמן

הירוקים ערכו טקס לזכרו של אוהד הקבוצה המסור – דודי זהר ז"ל

לפני המשחק ביום שישי, מול מכבי ראשון לציון, הקדיש מועדון מכבי Hunter חיפה מספר דקות, בכדי לכבד את זכרו של אוהד ומנוי הקבוצה זה שנים רבות, רב סרן (במיל') דוד (דודי) זהר, שנהרג בתאונת טיסה באוגוסט האחרון, בזמן שירות מילואים בדרום.

במהלך הטקס המרגש, הוזמנו ארבעת ילדיו של דודי ואשתו, לקבל חולצות מטעם המועדון והוקראו דברים מפי חברו ומנוי הקבוצה, עידן לוי:

"רב סרן במילואים דוד (דודי) זהר נהרג בתאונת טיסה שאירעה בקיץ האחרון בזמן שירותו במילואים ביום 7.8.2017. דודי נולד בשנת  1974 וגדל בעיר חיפה, בוגר בית הספר הריאלי העברי בחיפה, שם גם הכיר את אישתו גלית, בוגר קורס הטייס של חיל האוויר אותו סיים כטייס מסוקי קרב, בוגר הפקולטה להנדסה בטכניון ושימש בתפקידו האחרון כסמנכ"ל בחברת אלביט. דודי היה חיפאי ברמ"ח איבריו והיה אוהד מכבי חיפה בכל ענף ובמיוחד אהד את קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה, אהדה שהנחיל גם לילדיו ובכלל זה לבנו שחר המשחק במחלקת הנערים של מכבי חיפה. דודי הספיק לחדש את המנויים שלו ושל ילדיו לעונה הנוכחית טרם מותו, מייד לאחר ההשתתפות המועדון בגמר ליגת ווינר, כי בשפתו המיוחדת של דודי התשובה לשאלה האם מחדשים מנוי למכבי הייתה "אין דילמה".

דודי היה איש מיוחד והשאיר רושם בכל אדם שפגש ולא משנה באיזו סיטואציה, דודי הצליח לדחוס לתוך 24 שעות היממה פעילות של שבוע שלם. הוא היה ביצועיסט, הוא נחשב למטאור ולאיש למשימות מיוחדות בחברת אלביט, הוא היה טייס מחונן והיווה סוג של מנטור בטייסת בה שירת כטייס מילואים, הוא היה פעיל ומעורב כיו"ר ועד ההורים בבית הספר הריאלי והוא היה תמיד במרכזו של כל מעגל. השאיפה למצוינות הייתה עבור דודי דרך חיים. אבל יותר מכל דודי היה בעל ואבא נדיר שהיה מעורב בכל פרט בחייהם של ארבעת ילדיו ולא משנה באיזה עומס או פעילות היה נתון.

משפחתו של דודי עמדה תמיד בראש סדר העדיפויות שלו והוא השאיר אחריו ארבעה ילדים, שחר, דניאלה, מאיה ותומר, שדמותו, פועלו, אופיו, שאיפתו למצוינות ושמחת החיים שלו משתקפים וימשיכו להשתקף בכל אחד מהם בצורה שונה ומיוחדת בדיוק כדמות האבא המיוחד שהיה.

משפחת זהר הייתה ותשאר חלק ממשפחת מכבי הנטר חיפה.

אנא קומו ונכבד יחדיו את זכרו של דודי במחיאות כפיים.

יהי זכרו ברוך"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *