צילום: גל פרידמן

הירוקים עם הפסד בית ראשון לעונה – 96-73 לראשון לציון

מכבי Hunter חיפה אירחה היום (שישי) בשעה 14:30 את מכבי ראשון לציון במשחק השלמה מהמחזור הראשון של ליגת ווינר-סל.

רחימי עלה בהרכב הבא : רודריגז, בורדיון, גרייבס, בלייזר ובאומן וללא ווילי וורקמן הפצוע. בתחילת המשחק שתי הקבוצות לא היו מדויקות, אבל הולוואי עם ארבע נקודות ראשונות עלה על הלוח. איבוד כדור של הירוקים הוביל את ראשון לריצה של 11 -0 ואת עופר רחימי לקחת פסק זמן מוקדם  וחילוף כאשר לוק מרטינז עלה במקומו של גרייבס ודגן יבזורי במקומו של בורדיון. לאחר 5 דקות של משחק  הירוקים עלו על לוח התוצאות עם 2 נקודות של בואומן מהקו.

המשך הרבע הראשון המשיך להראות לא טוב, כאשר הולוואי המשיך לצבור נקודות בצבע ואליו הצטרף זלמנסון עם סל ועבירה שקבעו 2-18, שבע דקות בתוך המשחק. הרבע הראשון הסתיים בתוצאה של 6-24 לטובת הכתומים מעיר היין, כאשר הם שלטו בכל האספקטים של המשחק והירוקים נראים חסרי סדר ודיוק.

לרבע השני רחימי עלה עם אותה החמיישיה אשר פתחה את המשחק. הרבע נפתח בדומה לראשון כאשר הכתומים שיחקו חכם ובסבלנות אל תוך הצבע  בעוד הירוקים איבדו כדורים ולא מצאו את הטבעת. חמש דקות לתוך הרבע השני התוצאה הייתה כבר 11-38 לטובת האורחים מראשון כאשר הולוואי השלים עוד 2 נקודות מהקו. לוק מרטינז עם שלשה שקטעה רצף החטאות צימק את התוצאה ל 16-41 כ-4 דקות לירידה למחצית. הרבע השני המשיך באותו הקצב כאשר ראשון לציון עושים ככל העולה על רוחם במגרש ומנגד הירוקים ביכולת ירודה חיפשו לצמצם את הפער אך ללא הצלחה והקבוצות ירדו למחצית עם יתרון מובהק, 25-59 לאורחים

למחצית השנייה הירוקים עלו בחמישייה עם רודריגז, הובר, בורדיון, גרייבס ובואומן. המחצית נפתחה עם שתי שלשות של הובר ובואומן, אך הולוואי וקרופורד דאגו לצנן את ההתלהבות עם שני סלים מן העבר השני. בואומן המשיך להיות האיש החם של חיפה עם חטיפה ושלשה נוספת.

מנגד, ראשון המשיכה לשחק קבוצתי ובעזרת הנעת כדור והגנה חזקה שמרה על היתרון מהמחצית הראשונה כאשר בסיום הרבע השלישי לוח התוצאות הראה 47-79.

הרבע האחרון נפתח בחילופי סלים כאשר ההפרש המשיך לנוע סביב ה 30 נקודות. לוק מרטינז עם שני מהלכים של שלשה ועוד סל ועבירה הוריד את הפער ל-25. הרבע כולו התנהל כגארבג' טיים כאשר שני המאמנים נותנים דקות לשחקני הספסל. תוצאת הסיום בהיכל רוממה 73-96 לטובת האורחים מראשון לציון.

קלעו למכבי: בואומן 17 נק', מרטינז 16 נק', רודריגז 14 נק' ו-7 אס', בלייזר 9 נק' ו-8 ריב', ארצי 6 נק', קופרברג וגרייבס 4 נק' כל אחד והובר 3 נק'. בורדיון, יבזורי וברוך שיחקו ולא קלעו.

"זה היה משחק מביך ואני מתנצל בפני הקהל, קיבלנו החלטות לא טובות והחטאנו זריקות פנויות אבל הכל מתחיל בהגנה", אמר מאמן מכבי Hunter חיפה, עופר רחימי. "נעשה את הכי טוב שלנו בכדי להרים את השחקנים, זה לא יהיה פשוט אבל יש בעיות של כדורסל צריך לשחק יותר טוב בהגנה, באגרסיביות ולשחק יותר ביחד בהתקפה."

"אני לוקח אחריות גם על עצמי, אני שחקן בכיר ומוביל פה, ואני צריך להוביל את הקבוצה גם באנרגיות וגם ביכולת ולא עשיתי את זה היום", סיכם הקפטן הירוק, עוז בלייזר. "זה היה כמו כדור שלג, לא פתחנו מספיק אגרסיבי ונתנו להם סלים קלים מדי, הם נתנו את האגרוף הראשון ואנחנו פשוט הלכנו אחורה ומשם זה פשוט המשיך והמשיך ופשוט אסור לנו להיראות ככה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *