אסייג, הר-אבן וזבק

מכבי Hunter חיפה מחתימה את השחקנים הצעירים גל זבק, תומר אסייג ושלו הר-אבן

סגנית אלופת המדינה, מכבי Hunter חיפה הודיעה היום על החתמתם של הגארדים הצעירים גל זבק ותומר אסייג לשלוש שנים ושל הסנטר שלו הר-אבן לשנתיים. בנוסף, גל ברוך הצעיר, שחתם בעונה שעברה לשלוש שנים, ממשיך במועדון זו שנתו השניה.

"אני שמח שהקשר בין מחלקת הנוער של מכבי חיפה לקבוצה הבוגרת שלנו ממשיך להתחזק, עם קידומם של תומר ושלו שהם שחקנים מוכשרים, שעתידים להתפתח", אמר מאמן מכבי Hunter חיפה, עופר רחימי. "החתמתו של גל זבק בקבוצה התאפשרה הודות לשיתוף הפעולה עם קבוצת הנוער של טבעון ואנו שמחים שהוא אתנו לשנים הקרובות".

זבק (#6 1.88 מ', 13/12/1998), נולד וגר בישוב נופית ושיחק מגיל ילדים בקבוצות הנוער של הפועל טבעון. בכיתה י' הגארד עבר ללמוד בתיכון ליאו-בק בחיפה ושיחק עם קבוצת בית הספר בליגת התיכונים. זוהי השנה הראשונה של זבק בקבוצה בוגרת ובמהלך העונה הוא עתיד להתגייס לצה"ל.

אסייג (#4 1.86 מ', 9/6/1999) ,נולד וגר בקריית מוצקין ובשנתיים האחרונות שיחק במחלקת הנוער של מכבי חיפה. במהלך העונה שעברה התאמן הגארד גם עם הקבוצה הבוגרת ולאחר שסיים גיל נוער, זו תהיה שנתו הראשונה בקבוצה הבוגרת.

הר-אבן (#5 2.03 מ', 1/1/1999), נולד וגר בכרמיאל ולפני כארבע שנים עבר מקבוצתו המקומית למחלקת הנוער של מכבי חיפה. הסנטר צפוי לשחק בקבוצת הנוער של המועדון כחריג גיל וגם להיכלל בסגל המורחב של הקבוצה הבוגרת בעונה הקרובה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *