מכבי חיפה האתר הרשמי | דרבי מותח הסתיים עם הפסד

דרבי מותח הסתיים עם הפסד

05/04/2021  | חדשות

מכבי התארחה הערב (שני) אצל הפועל לדרבי השני של עונה זו, כאשר היא רוצה לרשום ניצחון חשוב למאבקי ההישרדות בליגה. הדרבי נפתח מצוין בצד הירוק, מכבי עלתה ליתרון 4-13 תוך ארבע דקות ואלעד חסין הוריד את האדומים לפסק זמן, ממנו לוקאס חזר עם שלשה לאחר החטאה של באקלס. סורקין ורובינשטיין דאגו לשמור על פער שבע נקודות, דקה וחצי לסיום הרבע. סיגרס הקפיץ את רובינשטיין וקלע שתיים, אבל שלשה של לוקאס קבעה את תוצאת הרבע, 17-25 מכבי. 

 

רובינשטיין הוסיף שלשה עם פתיחת הרבע השני ומכבי כבר הובילה ב-13, אבל הפועל לאט לאט צימקו, למרות שלושה שחקנים באדום שהחלו להסתבך בעבירות. בריסקר היה האיש החם בירוק עד למחצית, אבל סיגרס דאג לשמור על פער סביר עם ארבע נקודות מהירות שנענו רק בנקודה מהקו של סורקין ובמחצית 39-45 ירוק.

 

הרבע השלישי כבר נראה אחרת לגמרי, האדומים היו מדויקים בהרבה בהתקפה וקלעו כמה קליעות מאוד קשות שהפכו את התוצאה. הרעתה באדום המשיכה, בעיקר בזכותו של אוואנס ולמכבי לא היה מענה עד לסיום הרבע שהסתיים בתוצאה 56-65 לאדומים. ברבע המכריע היה נראה שהפועל כבר סוגרים עניין, אבל מכבי הצליחו לחזור למשחק ולהישאר במרחק סביר, סורקין קלע שלשה קריטי והפער עמד על נקודה בלבד, שתיים וחצי דקות לסיום ובדקה האחרונה קובינס שמר על פער נקודה, אבל שלשה של שמחון 24 שניות לסיום סגרה עניין מעשית והפועל ניצחו 84-87.

 

״ברבע השלישי נפלנו בדברים הקטנים. ברבע הרביעי פספסנו בהגנה, הם קלעו גם כמה קליעות מאוד קשות", סיכם עמית בן דוד. "אני לא יכול להיות מרוצה מהפסד, רצינו את זה מאוד, גם בגלל האווירה שהייתה פה וגם בגלל שכל ניצחון קריטי. יש דברים טובים לקחת מהמשחק, אבל אנחנו מאוד מאוכזבים.

 

קלעים בירוק: לוקאס 17 נק',7 ריב' ו-7 אס', בריסקר 15 נק', סורקין 14 נק', דאו (8 ריב' ו-7 אס'), רובינשטיין וברון 10 נק' כל אחד וקובינס 8 נק'. צ'וברביץ' ושרון שיחקו ולא קלעו.

נמשכת מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול מכבי תל אביב ביום שבת

נמשכת מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול מכבי תל אביב ביום שבת

12/04/2021
מכבי חגגה ברוממה עם מופע התקפי מרשים מול נס ציונה

מכבי חגגה ברוממה עם מופע התקפי מרשים מול נס ציונה

08/04/2021
הערב ברוממה: מארחים את הכתומים מנס ציונה

הערב ברוממה: מארחים את הכתומים מנס ציונה

08/04/2021