מכבי חיפה האתר הרשמי | קאמבק מאוחר בקונכיה לא הספיק ומכבי חוזרת מבאר שבע עם הפסד

קאמבק מאוחר בקונכיה לא הספיק ומכבי חוזרת מבאר שבע עם הפסד

07/03/2021  | חדשות

מכבי חיפה יצאה הערב (ראשון) למשחק בבאר שבע, לאחר החילוף בעמדת המאמן. הירוקים קיוו לרשום ניצחון חשוב בדרום, אבל המשחק החל בצורה רעה מאוד מבחינת האורחת ובאר שבע הובילה 4-15 לאחר פחות מחמש דקות, הרבה בזכות גריפין שהיה מעולה מן הפתיחה. לאחר נקודות של סורקין מהקו באר שבע יצאו לכדור אחרון ברבע, אך לא הצליחו לקלוע ולוח התוצאות הראה 17-29 למקומיים באדום, כאשר לפני כן קובינס הספיק להסתבך עם פאול שני.

 

באר שבע הובילו בבטחה ביתרון 24, אבל שתי שלשות מהירות של בריסקר ולאחר מכן של דאו מחטיפה של ברון, הובילו את רמי הדר לקחת פסק זמן. לאחר פסק הזמן באר שבע חזרו להוביל בבטחה ונראו מצוין בהגנה, מה שהוביל אותם לסלים קלים וליתרון 38-60 במחצית.

 

בדקות הראשונות של הרבע השלישי מכבי נראו קצת יותר טוב, לוקאס קלע שלשה וצימק, אבל שלשה של גריפין שוב העלתה את הפער למעל 20. המשחק המשיך להתנהל בצורה דומה, שלשה של ברון קבעה 57-79 בסוף הרבע השלישי.

 

הרבע האחרון נראה אחרת, מכבי הרימה את רמת האגרסיביות וכבר צימקה ל-11, אבל דווקא אז מייקל בריסקר נפצע וירד לקבל טיפול בחדר ההלבשה. למרות המגבלות מכבי לא אמרה נואש, סורקין נראה טוב מאוד ושמר על המשחק חי, דאנק ועבירה שלו ועוד בלתי ספורטיבית שעלתה לתום מעיין בהרחקה, איפשרה למכבי לצמק ל-8, שתי דקות לסיום. הירוקים המשיכו להתקרב, אבל סורקין החטיא שלשה קריטית ובסיום באר שבע עם ניצחון 86-94.

 

״אם יש מה לקחת מהמשחק זו את המחצית השניה ולנסות למנף את זה למשחקים הבאים", אמר מאמן הקבוצה עמית בן דוד. "במחצית השניה ראינו קבוצה שנלחמת וכן הרגשתי שלא נשברנו וכמעט וחזרנו למשחק עד הסוף. יש בעיות ואין הרבה זמן לתקן, נצטרך לעבוד על זה תוך כדי תנועה״.

 

קלעים בירוק: סורקין 25 נק' ו-11 ריב', דאו 19 נק', לוקאס 17 נק', קובינס 8 נק' ו-10 ריב', שרון 7 נק', צ'וברביץ' 4 נק' ובריסקר וברון 3 נק' כל אחד. רובינשטיין שיחק 4 דקות ולא קלע.

מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

מכבי חיפה ממנה את עידו קוז'יקרו לעוזר מאמן

28/03/2021
מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

מכבי חיפה מחתימה את הפורוורד האמריקאי דווין מארבל

25/03/2021
הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

הערב: מכבי מתארחת אצל ראשון לציון

24/03/2021  | 09:00