מכבי חיפה האתר הרשמי | מכבי הפסידה לגלבוע - קובינס עם בכורה מוצלחת

מכבי הפסידה לגלבוע - קובינס עם בכורה מוצלחת

13/01/2021  | סיקורים

מכבי אירחה הערב (רביעי) את גלבוע/גליל למשחק האחרון של הליגה הבלקנית Delasport, למשחק שלמעשה היה לפרוטוקול. המשחק החל הרבה יותר טוב בצד האדום והאורחת עלתה ליתרון שבע מהיר. מייקל קובינס ערך בכורה בירוק ולאט לאט נכנס לעניינים עם הרבה אנרגיות, אבל הרבע הראשון הסתיים ביתרון 16-25 לגלבוע. מכבי פתחה את הרבע השני עם ריצת 2-6 וקובינס המשיך את הבכורה הטובה בירוק-לבן, אבל גלבוע רק הגדילו את ההפרש ובמחצית 36-48.

 

הרבע השלישי המשיך באותה מגמה, כאשר הירוקים לא מצליחים לעצור את השטף באדום והפער כבר עמד על 15 לאחר חמש דקות במחצית. לוח התוצאות כבר הראה 51-67 לאדומים, שלוש דקות לסוף הרבע, קובינס הוסיף עוד ארבע נקודות למאזנו האישי וצימק ל-12 והרבע הסתיים ביתרון 57-69.

 

הרבע הרביעי נראה אחרת לגמרי, הירוקים נראו הרבה יותר טוב והצליחו לייצר ריצה מרשימה מאוד על גלבוע/גליל וכבר להוביל בנקודה, אבל בסיום גלבוע היו מרוכזים יותר ולבסוף ניצחו 82-86.

 

״אני מחלק את המשחק לשניים, במחצית הראשונה לא שיחקנו טוב, בשנייה מאוד השתפרנו ואני מרוצה מזה", סיכם דניאל סאואנה. "אני מאמין שההבדל בין המחציות היה בעיקר במיעוט האיבודים במחצית השנייה, רק עם ארבעה אבודים. קובינס היה מצוין היום, הוא איתנו רק שלושה ימים ואני בטוח שהוא ישתפר, אבל כמובן שאני מרוצה ממנו, הוא יעזור לנו מאוד בהמשך״.

 

״אני אוהב את האופי שהצגנו מחצית שניה, הראינו שיפור ואני מקווה שנמשיך במגמה הזו", הוסיף נאור שרון.

 

קלעים בירוק: קובינס 20 נק' ו-10 ריב', מנדוזה וסורקין 14 נק' כל אחד, סמית' 12 נק', ברון 11 נק' ו-5 אס', צ'וברביץ' 7 נק', שרון (11 אס') ובריסקר סיימו עם 2 נק' כל אחד. 

הערב ברוממה - מסיימים את הליגה הבלקנית מול גלבוע/גליל

הערב ברוממה - מסיימים את הליגה הבלקנית מול גלבוע/גליל

13/01/2021
קבוצת הנשים החתימה את שחקנית ה-WNBA ניה קופי

קבוצת הנשים החתימה את שחקנית ה-WNBA ניה קופי

12/01/2021  | 07:00
מכבי חיפה מחתימה את הסנטר-פורוורד מייקל קובינס עד לתום העונה

מכבי חיפה מחתימה את הסנטר-פורוורד מייקל קובינס עד לתום העונה

03/01/2021