ילדי בית הספר לחינוך מיוחד "אופקים" התארחו באימון הירוקים ברוממה

ילדים מבית הספר המיוחד, אופקים, הגיעו הבוקר למפגש מיוחד עם שחקני מכבי Hunter חיפה, בתום אימון הבוקר ברוממה. ילדי בית הספר הגיעו בהסעה מיוחדת ועם מלווים צמודים, על מנת לפגוש את שחקני הירוקים, להצטלם איתם ולדבר איתם, על הפרקט בהיכל. המפגש גרם להתרגשות רבה, הן בקרב התלמידים והצוות והן בקרב שחקני הקבוצה והצוות המקצועי.

בבית הספר לומדים כ-100 תלמידים בגילאים שונים, עם מוגבלויות שונות. ילדי בית הספר, המגיעים מרחבי חיפה והצפון, נהנים מפעילויות חינוכיות מגוונות וחוויותיות.

"אנשים שונים נולדים עם מוגבלויות שונות ומבחינה פיזית הילדים שביקרו אצלנו לא ברי מזל כמונו, אבל אני בטוח שהלב שלהם גדול יותר וטהור יותר משלנו", סיכם הסנטר הירוק, טוני מיטשל. "המפגש היה מוצלח מאוד. לראות את הילדים האלו הזכיר לנו כמה אנחנו מבורכים. בשבילי ובשביל שאר חברי הקבוצה היה מאוד מרגש לראות איך הם התייחסו אלינו ואיך הם הגיבו למפגש איתנו".

" 'האפשרות שהחלום יתגשם היא שעושה את החיים מעניינים' פאולו קאולו כתב בספר, האלכימאי ואני שמחה מאוד שהבקשה שלנו לביקור באימון מכבי נענתה בחיוב", סיפרה שירלי קרשובר, מחנכת הבוגרים בבית הספר שיזמה את המפגש. "התלמידים, רובם מרותקים לכיסאות גלגלים, הגיעו נרגשים לפרקט וקיבלו חולצה וכדור מתנה. במהלך המפגש התלמידים שאלו שאלות ואיחלו הצלחה למכבי בהמשך העונה.השחקנים הניפו לגובה את התלמידים שהצליחו, לראשונה בחייהם, לזרוק כדור לסל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *