ג'וני בא לעבוד והוביל את הירוקים לניצחון חוץ חשוב באילת

מכבי Hunter חיפה הדרימה הערב (ראשון) למפגש חוץ מול הפועל אילת. הירוקים רצו לעצור רצף של שלושה הפסדי ליגה ולסיים את הסיבוב הראשון בצורה חיובית. המשחק הפגיש בין טוני מיטשל של מכבי, לטוני מיטשל של אילת, כאשר המיטשל הירוק היה הראשון לעלות על הלוח עם שתיים מהירות. שתי הקבוצות פתוח את המשחק בצורה קצת מפוזרת, כאשר מיטשל האילתי רשם דאנק יפה ומנגד המיטשל החיפאי ענה עם סל ועבירה. מי שקבע את תוצאת הרבע היה ג'ון דיברתולומאו, שרק החל לחמם את הידית וקבע 16-20. המשחק התחמם וטכניות נשרקו לשני הצדדים, דיברתולומאו המשיך להתחמם ומנגד רג'י באקנר לא ריחם ורשם דאנק יפה על האקסית, יחד עם זאת הוא רשם עבירה שלישית מהירה ולא שיחק הרבה. דיברתולומאו קלע עוד שלשה וגם הוציא בלתי ספורטיבית וטכנית מאילת, שהקנו לו עוד שלוש קליעות קלות מהקו (סיים עם 9/9). במחצית מכבי ירדה עם יתרון 35-44.

את הרבע השלישי מילבורן פתח עם דאנק, אבל שחקני מכבי הוציאו את האילתים משלוותם ומיטשל הוציא מהם בלתי ספורטיבית נוספת. דיברתולומאו שסיים עם 35 נקודות (!) לא עצר לרגע ומכבי לא הורידה את הרגל מהגז. שלשה של שמחון שנענתה רק על ידי נקודה של מנקו מהקו, קבעה את תוצאת הרבע, 55-74 מבטיח לירוקים. למרות היתרון, הרבע הרביעי לא היה פשוט. אילת פתחו עם שלשה של אקס ירוק נוסף, חנן קולמן וגם אפיק ניסים התעורר ושמר על פער 11. ניסים המשיך להיות האיש החם של אילת, שכבר הורידו את היתרון לשש בלבד, אבל בלייזר קלע סל חשוב ומפה והלאה הירוקים לא עצרו וסיימו עם ניצחון חוץ חשוב, 85-93 על הפועל אילת.

קלעים בירוק: דיברתולומאו 35 נק', 7 ריב' ו-5 חט', מנדז-ולדז 18 נק' ו-4 אס', שמחון 13 נק', מיטשל 11 נק', בלייזר 10 נק', גרייבס 5 נק' וקופרברג  נקודה. פרז שיחק 14 דקות ולא מצא את הטבעת.

"שיחקנו נכון התקפית ואני שמח שהקליעות נכנסות. הנענו את הכדור טוב", אמר המאמן המנצח עופר רחימי. "זה ניצחון חשוב ואני מקווה שזה מוציא אותנו לדרך חדשה. ג'ון היה חסר לנו ואני מאושר בשבילו ובשבילנו שניצחנו. אני מקווה שנשמור על יציבות. שבוע עמוס לפנינו וכבר מחר נתחיל להתכונן להפועל תל אביב ומיד לגביע, יש הרבה הכנות וצריך להתכונן מנטלית ופיזית"

"זה היה משחק טוב שלנו. שמרנו על היתרון רוב המשחק, שיחקנו עם המון אינטנסיביות וככה צריך לשחק בחוץ", אמר ג'ון דיברתולומאו. "אני שמח קודם כל לחזור לשחק ואני גם שמח לתרום את חלקי. זה ניצחון חשוב שיכול לתת לנו מומנטום לקראת הסיבוב השני".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *