הירוקים פתחו את הפעילות הקהילתית של המועדון בביקור בבית הספר תמיר בקריית אתא

שלושה משחקני מכבי Hunter חיפה, עמית שמחון, ווילי וורקמן ואופק אביטל, ביקרו הבוקר (חמישי) בבית הספר תמיר בקריית אתא, לפעילות הקהילתית הראשונה של המועדון לעונת 2016-17.

בית הספר תמיר הינו בית ספר ממלכתי לחינוך מיוחד, לילדים בכיתות א'-י', אשר נחשבים לילדים בסיכון ומגיעים לבית הספר לתקופה של בין שנתיים לארבע שנים, בהם הם רוכשים כישורים חברתיים והתנהגותיים, במטרה להשתלב בעתיד בחינוך הרגיל. כ-120 תלמידים לומדים בבית הספר ומגיעים אליו בהסעות מיוחדות מ-32 רשויות מקומיות בארץ, החל מרמת הגולן שבצפון ועד לקיסריה שבמרכז הארץ.

תחילה הגיעו השחקנים להתכנסות עם תלמידי בית הספר, שם הם סיפרו על עצמם ועל הקריירה שלהם. שמחון הציג את עצמו וסיפר על הגשמת חלומות ומימוש שאיפות, "בתור ילד לא שיחקתי יותר מדי והיו לא מעט אנשים שחשבו שאני לא מספיק טוב. בסופו של דבר האמנתי בעצמי והמשכתי לעבוד מאוד קשה ובגלל זה עם השנים התפתחתי והגעתי בסוף לאן שאני רוצה", אמר השחקן בירוק. "לכם אני אומר שבאמת הדבר הכי חשוב זה אם אתה עושה משהו שאתה אוהב, צריך להמשיך להאמין בעצמך, לא משנה מה אנשים אומרים וככה תוכל להצליח".

לאחר השיחה שחקני הירוקים הגיעו למגרש הכדורסל של בית הספר והתמודדו מול הילדים בשכבות השונות ולבסוף גם מול צוות בית הספר, בראשות המנהלת מיכל בן דוד. "היתה פעילות מרגשת עם המון כבוד לתלמידים”, אמרה בן-דוד. “שלושת השחקנים גילו רגישות נדירה בקבלה ובסבלנות לתלמידים וזה נתן להם תחושת ביטחון. היה מדהים".

עמותת "קרן לחיים" תומכת בבית הספר ב-10 השנים האחרונות בבית הספר תמיר, כאשר היא סייעה בשיפוץ בית הספר, מסייעת במימון מגמות מקצועיות. יושבת ראש העמותה, עו"ד גלית שמש הצטרפה לפעילות עם הירוקים ואמרה: "אני שמחה ומתרגשת ששחקני מכבי חיפה הגיעו לבית הספר והעלו חיוך על פני הילדים. והחשוב מכל סיפרו על עצמם, חשיבות ההתמדה והנחישות להשיג ולהגיע ליעדים.אני תקווה כי הביקור היום יהווה דוגמא עבור הילדים."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *