הירוקים רושמים הפסד 72-74 למכבי אשדוד במשחק אימון נוסף

מכבי Hunter חיפה יצאה למשחק אימון באשדוד, הערב (חמישי), לאחר ניצחון במשחק האימון בין הקבוצות ביום שני האחרון.

שמחון היה הראשון לעלות על הלוח עם נקודה מהקו, לאחר שנרשמה חסימה לא חוקית למיטשל על זיו, דיברתולומאו קלע גם הוא מהקו. לאחר ארבע דקות ולאחר שני דאנקים של אשדוד, רחימי קרא לחניכיו לפסק זמן. הקבוצות העלו קצב ואשדוד היו אלו שעלו ליתרון 4 בגלל דיוק בהתקפה, ראוונל נשלח אל הקו על ידי ג׳ייק כהן וקלע שתיים, דיברתולומאו קלע נקודות במתפרצת והשווה את התוצאה. עד לתום הרבע, כהן קלע נקודה מהקו וקבע 18-19 לאשדוד. בפתיחת הרבע השני שתי הקבוצות צלפו משלוש וג׳ון דיברתולומאו עלה ל-10 אישיות, אך אשדוד הובילו ב-3. שמחון שם שתיים במבצע אישי יפה, אך לייש ענה בשלשה מהירה. לחובתו של מיטשל נשרקה עבירה שלישית, 5 דקות למחצית ונועם לייש תפר עוד שלשה בדרך ליתרון 7 צהוב. ריצת 0-4 של מכבי, שלחה את אשדוד לפסק זמן. הירוקים העלו הילוך בהגנה ובעזרת נקודות מהקו של קופרברג ופרז עלו ליתרון נקודה. עד לתום הרבע שמחון הצליח להשוות ולקבוע 37-37 במחצית.

אשדוד עלו ראשונים על הלוח עם שתיים של כהן ולאחר שלשה של שמחון הוסיפו עוד שתיים. מיטשל הלך לקו וקלע נקודה. שמחון קלע שלשה נוספת בהתקפת מעבר, אבל אשדוד הגיבו מהר וטוב בהתקפה עם ארבע רצופות וגם הדביקו למיטשל את העבירה הרביעית. דיברתולומאו שוב הוציא עבירה על זריקת שלוש, קלע שתיים ונתן למכבי יתרון מינימלי. צ׳ייס נתן לאשדוד יתרון 4, אל חטיפה וסל של מנדז-ולדז ונקודות מהקו של ראוונל, השוו שוב את התוצאה. גרייבס תפר שלשה גדולה, לאחר 2 של שרון ובדקה האחרונה אשדוד היו מדויקים יותר וקבעו 55-56.

הרבע המכריע המשיך להיות צמוד ואירוע השיא בדקות הראשונות היה בלוק אדיר של קופרברג על כהן ובצד השני הסנטר הירוק הוסיף דאנק לאחר אסיסט נאה של ראוונל. הירוקים היו לא מדויקים בהתקפה ואשדוד ניצלו זאת לעלות ליתרון שש, פרז הגיב בדיוק בזמן עם שלשה. מיטשל סידר לשמחון שתיים קלות שהעלו אותו ל-20 אישיות וחדירה מעולה של פרז קבעה 70-70, 2:22 לסיום. שמחון סידר למיטשל מצב טוב והגבוה הירוק נעצר בעבירה אותה ניצל לנקודות מהקו. למרות יתרון שתיים של הירוקים בדקה האחרונה, עבירה של ראוונל על זריקה לשלוש של כהן, שלחה אותו אל הקו ואיפשרה לו להעלות את אשדוד ליתרון נקודה ולאחר החטאה של פרז, לייש נעצר בעבירה וקבע מהקו יתרון 2 למקומיים. בשניות האחרונות הירוקים איבדו כדור ואשדוד ניצחו 72-74.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *